Furnizare ”Articole sanitare”
Autoritate contractantă: MUNICIPIUL BUCURESTI
„Furnizare ”Articole sanitare”” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru București, județul București, de către MUNICIPIUL BUCURESTI. Bugetul estimat este Max: RON 14,770.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Furnizare ”Articole sanitare”
Condiții referitoare la contract
Conform cerințelor din Caietul de Sarcini atașat.
Condiții de participare
Conform cerințelor din Caietul de Sarcini atașat
Criterii de atribuire
Prețul cel mai scăzut
Informații suplimentare
VA RUGAM CITITI CU ATENTIE!
Operatorii economici interesați pot transmite pe email-ul: isabelle.oprea@pmb.ro DOAR INTENȚIA de participare pana pe data de 08.09.2026, ora 23,30, NU VOR FI LUATE IN CONSIDERARE OFERTELE FINANCIARE SI TEHNICE TRANSMISE ODATĂ CU INTENȚIA DE PARTICIPARE LA ACHIZIȚIA DIRECTA.
Până în data de 09.09.2026 ora 10.00 operatorii economici interesați vor publica in catalogul electronic SEAP un reper (poziție) pentru produse/servicii/lucrări solicitate conform cerințelor din Caietul de Sarcini atașat.
Reperul va include codul CPV 44411000-4 – Articole sanitare (Rev.2), ofertând valoarea pe PACHET pentru achiziția de Furnizare ”Articole sanitare”, numărul Anunțului publicitar si/sau denumirea prezentei achiziții.
Odată cu lansarea achiziției directe ( pentru toate societățile interesate) operatorii economici vor răspunde transmițând oferta tehnica/financiara conform cerințelor din Caietul de sarcini atașat.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 14,770.00
- Termen limită
- 08 septembrie 2026 (7 zile rămase)
- Locație
- București, București
- CPV
- 44411000-4 - Articole sanitare
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546348
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
Renovări & Construcții în București
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.