BizzLink
Se încarcă...

Furnizare clor pentru rufe

Autoritate contractantă: Unitatea de Asistenta Medico Sociala Agigea

„Furnizare clor pentru rufe” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Agigea, județul Constanța, de către Unitatea de Asistenta Medico Sociala Agigea. Bugetul estimat este Max: RON 396.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 09 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Se doreste achizitionarea produsului CLOR pentru igienizare si inalbire rufe, cu urmatoarele specificatii tehnice:
- Clor tip SANO sau echivalent, ambalat in recipiente de 1l, cu utilizare in spalarea, igienizarea, albirea rufelor; cantitate solicitata : 120 litri

Condiții referitoare la contract

Produsele vor prezenta calitatea solicitata. Livrarea se va efectua la sediul autoritatii contractante, drept urmare pretul ofertei va cuprinde orice costuri legate de livrarea acestora. Termenul de livrare nu poate fi mai mare de 3 zile lucratoare de la data comenzii in SEAP. Plata produselor se va realiza cu OP in contul de trezorerie al furnizorului, in termen de max.30 de zile de la receptie, in conditiile receptionarii produselor comandate fara observatii.

Condiții de participare

Orice operator economic care are capacitatea legala de a furniza produse similare poate depune oferta

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut

Informații suplimentare

Pentru produsele unde se specifica un anumit producator in cerintele AC, acesta se va considera "sau echivalent". In cazul in care ofertantul propune un produs echivalent, se va asigura ca produsul ofertat are cel putin aceeasi indicatori de calitate ca si produsul solicitat si va dovedi acest lucru in oferta. Oferta completa cuprinde: Descrierea produselor care trebuie sa contina cel putin specificatiile tehnice cerute de autoritatea contractanta in descrierea produselor; producatorul; termen de livrare; cantitatea ofertata; asumarea obligatiei de a livra gratuit produsele la AC; termen de livrare, oferta financiara. Oferta completa va fi transmisa pe adresa de mail a autoritatii contractante: uams_agigea@yahoo.com pana la termenul limita de depunere a ofertelor, ulterior comanda se va realiza prin SEAP pe pozitia de catalog a ofertantului castigator sau offline, in cazul in care operatorul economic nu este inscris) in SEAP.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 396.00
Termen limită
09 septembrie 2026 (6 zile rămase)
Locație
Agigea, Constanța
CPV
39830000-9 - Produse de curățat
Categorie
Renovări & Construcții
Publicată pe
04 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1430013
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 04 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.