Furnizare combustibil termic lichid pentru încălzire centrală termică (tip motorină), inclusiv transport
Autoritate contractantă: INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI SIBIU
„Furnizare combustibil termic lichid pentru încălzire centrală termică (tip motorină), inclusiv transport” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Energie & Apă, pentru Sibiu, județul Sibiu, de către INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI SIBIU. Bugetul estimat este Max: RON 45,450.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Furnizare combustibil termic lichid pentru încălzire centrală termică (tip motorină), inclusiv transport conform atașament
Condiții referitoare la contract
Livrarea produselor se va realiza la spațiile de cazare din stațiunea Păltiniș conform atașament, până la data de 22.09.2026.
Plata se va efectua in limita bugetului alocat, in termen de maxim 60 de zile de la data emiterii facturii.
Condiții de participare
Produsul ofertat trebuie să respecte toate cerințele stabilite în prezentul anunț, ofertanții având obligația de a stabili prețurile raportat la unitatea de măsură menționată și trebuie să fie însoțit în mod obligatoriu la livrare de certificate de calitate și conformitate.
Criterii de atribuire
Criteriul de atribuire este "prețul cel mai scăzut", stabilirea ofertei câștigătoare urmând a se realiza doar prin compararea prețurilor prezentate în cadrul ofertelor admisibile.
Informații suplimentare
Ofertele trebuie să respecte cerințele stabilite în prezentul anunț și să fie depuse până la data limită, pe adresa de e-mail a autorității contractante: achizitii@sb.politiaromana.ro sau la sediul IPJ Sibiu - Serviciul Logistic. Finalizarea achizitiei se va realiza în SEAP, ofertantul declarat câștigător va posta pachetul de produse în SEAP cu mențiunea "pentru anunțul publicitar nr. ______ (se va completa numărul de anunț)".
Pentru detalii suplimentare - persoană de contact Văcariu Cosmin, telefon: 0774/453747.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 45,450.00
- Termen limită
- 07 septembrie 2026 (5 zile rămase)
- Locație
- Sibiu, Sibiu
- CPV
- 09100000-0 - Combustibili
- Categorie
- Energie & Apă
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546333
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.