BizzLink
Se încarcă...

furnizare componente electronice, freze dentare, consumabile dentare, rasini, piese imprimante

Autoritate contractantă: UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI

„furnizare componente electronice, freze dentare, consumabile dentare, rasini, piese imprimante” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Iași, județul Iași, de către UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI. Bugetul estimat este Max: RON 10,124.79. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 11 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

conform caietului de sarcini atasat Valoare totala : 10124,79 lei fara TVA din care:
lot1:4785,95 lei –materiale necesare realizare prototip inima artificiala
lot2-2636,36 lei-componente electronice proiect ROBO-MED
lot3-148,76 lei-componente electronice proiect RYTHM RESCUE
lot4-2553,72 lei-componente electronice proiect ExoHeart Lab
Se pot oferta unul sau mai multe loturi
Se vor oferta obligatoriu toate pozitile aferente unui singur lot

Condiții referitoare la contract

Termen de livrare: maxim 30 de zile de la incheierea contractului lot 2,3,4 , 15 zile lot 1, transport gratuit la sediul autoritatii contractante.
Termen de plată: maxim 30 de zile de la receptia lor si incarcarea facturii electronice pe platforma Ro-eFactura

Condiții de participare

Oferta se va întocmi având în vedere cerinţele caietului de sarcini şi se va transmite pana la data limita de depunere mentionata in prezentul anunt la adresa de e-mail: bogdan.marciuc@umfiasi.ro.
Oferta va cuprinde:
1. Propunerea tehnico-financiara sub forma: denumire comercială produs ofertat, caracteristici tehnice, cantitate, pret, termen de livrare.
2. Fişa cu datele de identificare a ofertantului care va cuprinde: denumire ofertant, sediul social, date de contact, reprezentantul legal al ofertantului, numele şi prenumele, funcţia, contul de trezorerie.

Criterii de atribuire

Preţul cel mai scăzut in condiţiile respectării cerinţelor autorităţii contractante. Achizitia se va finaliza prin SEAP.

Informații suplimentare

Orice operator economic interesat poate descarca documentaţia (caietul de sarcini) în format electronic din SEAP. Alte informatii se pot solicita adresa de e-mail bogdan.marciuc@umfiasi.ro sau de la Biroul Achiziţii UMF ,,Grigore T.Popa’’ Iasi, str.Universităţii, nr.16, persoană de contact Bogdan Marciuc, tel: 0232.301656

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 10,124.79
Termen limită
11 septembrie 2026 (8 zile rămase)
Locație
Iași, Iași
CPV
31711100-4 - Componente electronice
Categorie
Instalații & Reparații
Publicată pe
04 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546691
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 04 septembrie 2026

Instalații & Reparații în Iași

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.