FURNIZARE COSURI DESTINATE COLECTARII DESEURILOR PROVENITE DE LA ANIMALELE DE COMPANIE
Autoritate contractantă: SALUBRIS S.A.
„FURNIZARE COSURI DESTINATE COLECTARII DESEURILOR PROVENITE DE LA ANIMALELE DE COMPANIE” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Transport & Mutări, pentru Iași, județul Iași, de către SALUBRIS S.A.. Bugetul estimat este Max: RON 40,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 03 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
FURNIZARE COSURI DESTINATE COLECTARII DESEURILOR PROVENITE DE LA ANIMALELE DE COMPANIE = 10 BUCATI
SPECIFICATII CONFORM SOLICITARE DE OFERTA ANEXATA
Condiții referitoare la contract
CONFORM SOLICITARE DE OFERTA ANEXATA
Condiții de participare
CONFORM SOLICITARE DE OFERTA ANEXATA
Criterii de atribuire
PRETUL CEL MAI SCAZUT
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 40,000.00
- Termen limită
- 03 septembrie 2026 (4 zile rămase)
- Locație
- Iași, Iași
- CPV
- 34928480-6 - Containere și pubele de deșeuri
- Categorie
- Transport & Mutări
- Publicată pe
- 31 august 2026
- Număr anunț
- ADV1546001
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 31 august 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.