BizzLink
Se încarcă...

FURNIZARE CUSTI CAINI

Autoritate contractantă: SALUBRIS S.A.

„FURNIZARE CUSTI CAINI” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Iași, județul Iași, de către SALUBRIS S.A.. Bugetul estimat este Max: RON 100,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

FURNIZARE CUSTI CAINI - 300 BUCATI. SPECIFICATII CONFORM SOLICITARE DE OFERTA.

Condiții referitoare la contract

CONFORM SOLICITARE DE OFERTA

Condiții de participare

CONFORM SOLICITARE DE OFERTA

Criterii de atribuire

PRETUL CEL MAI SCAZUT

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 100,000.00
Termen limită
07 septembrie 2026 (5 zile rămase)
Locație
Iași, Iași
CPV
44112100-9 - Adăposturi
Categorie
Renovări & Construcții
Publicată pe
03 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546470
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 03 septembrie 2026

Renovări & Construcții în Iași

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.