BizzLink
Se încarcă...

furnizare cutie de distributie 100kVA

Autoritate contractantă: DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A.

„furnizare cutie de distributie 100kVA” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Cluj-Napoca, județul Cluj, de către DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A.. Bugetul estimat este Max: RON 46,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

furnizare cutie de distributie 100kVA conform documentatie atasata

Condiții referitoare la contract

Achizitie pe baza contract cu plata la 120 zile GBE 10%. Livrarea produselor si facturarea c/val acestora se vor efectua in maxim 30 zile de la data semnari contractului . Pretul ofertat va fi "franco-depozit beneficiar", va fi exprimat in LEI fara TVA, si va include orice alte taxe sau sume reprezentând manipulare si transport pana la beneficiar (SR Buzau Bulevardul Mareşal Alexandru Averescu, nr 3, Buzău, jud. Buzău . Produsele care la receptia calitativa se constata ca sunt neconforme, se vor inlocui pe cheltuiala furnizorului. Produsele vor fi insotita de certificate de garantie, calitate/conformitate (dupa caz).

Condiții de participare

Operatorii economici interesati isi vor transmite ofertele tehnice si pe cele financiare la adresa viorel.cheregi@distributie-energie.ro Dintre ofertele declarate conforme si acceptabile in urma analizei tehnice si financiare, oferta cu valoarea cea mai scazuta a ofertei financiare totale va fi declarata OFERTA CASTIGATOARE. Ofertele transmise dupa data si ora mentionate in prezentul anunt nu vor fi luate in considerare! Nu se accepta oferte incomplete sau alternative!

Criterii de atribuire

pretul cel mai scazut

Informații suplimentare

Pentru clarificari contactati responsabilul cu achizitia, Viorel Cheregi, email: viorel.cheregi@distributie-energie.ro

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 46,000.00
Termen limită
08 septembrie 2026 (7 zile rămase)
Locație
Cluj-Napoca, Cluj
CPV
31682100-1 - Cutii electrice
Categorie
Instalații & Reparații
Publicată pe
02 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546439
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 02 septembrie 2026

Instalații & Reparații în Cluj-Napoca

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.