Furnizare Cutii jonctiune pt. bransamente monofazate si trifazate la DEER SA - Suc. Buzau
Autoritate contractantă: DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A.
„Furnizare Cutii jonctiune pt. bransamente monofazate si trifazate la DEER SA - Suc. Buzau” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Cluj-Napoca, județul Cluj, de către DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A.. Bugetul estimat este Max: RON 41,700.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Achizitionarea de:
1. Cutie jonctiune echipata cu disj. Bipolar P+N bara 25A si cleme pt. cond. PE, pentru bransament monofazat - 201 buc - Conform fisei tehnice atasate;
2. Cutie jonctiune echipata cu disj. Bipolar 3P+N bara 25A si cleme pt. cond. PE, pentru bransament trifazat - 5 buc - Conform fisei tehnice atasate;
Condiții referitoare la contract
Se va incheia un contract sectorial de furnizare produse(conform model atasat). Condiţii de plată: autoritatea contractantă execută obligaţia de plată a sumelor de bani prin virament, cu OP, cel târziu la 120 de zile calendaristice de la data primirii facturii. Evalurea ofertelor se va face la valoarea totală. Toate costurile ( transport, etc.) vor fi incluse in pretul ofertat. - Livrarea produselor se va face franco-beneficiar la adresa :Buzau, Str. Maresal Averescu nr. 3 - jud. Buzau. Produsele care la receptia calitativa se constata ca sunt neconforme, se vor inlocui pe cheltuiala furnizorului. Produsele vor fi insotita de certificate de garantie, calitate/conformitate (dupa caz). Termen de furnizare 30 zile.
Condiții de participare
Transmiterea ofertei tehnice si financiare, in conformitate si cu specificatiile tehnice(Fisele tehnice completate cu valorile ofertate) la prezentul anunt, nu mai tarziu de termenul prevazut in anunt (07.09.2026 ora 23:59) respectiv se va face la adresa de mail: Radu.Chincea@distributie-energie.ro . Ofertele transmise/primite dupa data si ora mentionata in prezentul anunt, nu vor fi luate in considerare. Perioada de valabilitate a ofertei: minim 30 de zile de la data limita de depunere a ofertei. Eventuale solicitari de clarificari vor fi transmise la adresele de e-mail: Radu.Chincea@distributie-energie.ro, Daniel.Turcu@distributie-energie.ro . Se va răspunde doar la solicitările de clarificări adresate până la termenul-limită stabilit. Prin transmiterea ofertei, daca nu specifica altfel, operatorul economic isi asuma respectarea prevederilor mentionate in prezentul anunt (termen de plata, termen de livrare, model contract etc.). Nu se accepta oferta alternativa. Nu se accepta oferta partiala sau incompleta. Oferta castigatoare va fi cea cu pretul cel mai scazut/pachet dintre ofertele conforme. TRANSMITEREA OFERTELOR LA ALTE DESTINATII NU GARANTEAZA PRIMIREA ACESTORA.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut. Nu se accepta oferta partiala sau incompleta. Nu se accepta oferta alternativa. Ofertele transmise/primite dupa data si ora mentionata in prezentul anunt, nu vor fi luate in considerare.
Informații suplimentare
Pentru clarificari cu caracter tehnic persoana de contact ing. Daniel Turcu telefon 0238- 405.763 e-mail Daniel.Turcu@distributie-energie.ro; Pentru clarificari privind procedura de achizitie persoana contact Radu Chincea,e-mail: Radu.Chincea@distributie-energie.ro, tel. 0262-205883, fax:0262-205704
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 41,700.00
- Termen limită
- 07 septembrie 2026 (6 zile rămase)
- Locație
- Cluj-Napoca, Cluj
- CPV
- 31224700-9 - Cutii de joncțiune
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546368
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
Instalații & Reparații în Cluj-Napoca
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.