BizzLink
Se încarcă...

Furnizare Echipament de instruire/verificare tragatori

Autoritate contractantă: MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648

„Furnizare Echipament de instruire/verificare tragatori” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Transport & Mutări, pentru Sector 5, județul București, de către MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648. Bugetul estimat este Max: RON 242,975.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 13 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Furnizare Echipament de instruire/verificare tragatori

Condiții referitoare la contract

Autoritatea contractanta va incheia un contract de furnizare cu operatorul a carui oferta a fost declarata castigatoare. Termenul de plata a produsului este de 30 zile. Plata acestuia se va executa in contul de trezorerie al operatorului economic. Termen de livrare 70 zile. Garantie produs 12 luni.

Condiții de participare

Ofertantul trebuie sa fie inscris in registrul comertului si sa aiba ca obiect de activitate furnizarea de produse care fac obiectul prezentului anunt. Ofertantul trebuie sa depuna oferta tehnica si oferta financiara.

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut dintre ofertele conforme (care indeplinesc cerintele tehnice din specificatia tehnica).

Informații suplimentare

Ofertantul va trimite pe adresa de email: ciobotaru73@yahoo.com, pana pe data de 13.09.2026 ora 23:00, urmatoarele documente: 1.Certificat constatator emis de ONRC din care sa rezulte obiectul de activitate; 2.Oferta tehnica conform specificatiei tehnice; 3.Oferta financiara. In continutul ofertei vor fi mentionate datele de identificare ale firmei si persoana de contact. Livrarea și montarea produsului se face la sediul achizitorului.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 242,975.00
Termen limită
13 septembrie 2026 (11 zile rămase)
Locație
Sector 5, București
CPV
34150000-3 - Simulatoare
Categorie
Transport & Mutări
Publicată pe
03 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546475
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 03 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.