Furnizare ecusoane din plastic cu șnur
Autoritate contractantă: Scoala de Agenti de Politie '' VASILE LASCAR'' Campina
„Furnizare ecusoane din plastic cu șnur” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Altele, pentru Câmpina, județul Prahova, de către Scoala de Agenti de Politie '' VASILE LASCAR'' Campina. Bugetul estimat este Max: RON 3,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Ecusoane din plastic cu șnur (100 buc./set), dimensiuni print 60x98 mm, dimensiuni exterior 104x75 mm, format orizontal, culoare transparent, se livrează împreună cu șnurul, caracteristicile tehnice sunt prezentate în caietul de sarcini atașat.
Cantitate = 20 seturi, preț unitar = 150,00 lei, fără TVA, preț total = 3.000,00 lei, fără TVA.
Condiții referitoare la contract
Livrarea se va efectua franco-depozit, beneficiar Școala de Agenți de Poliție ”Vasile Lascăr” Câmpina, în baza unei comenzi ferme până la data de 18.09.2026 (termen maximal).
Condiții de participare
Orice operator economic are dreptul de a depune ofertă. Oferta va fi prezentată pe adresa de e-mail ”achizitiicampina@gmail.com” până la data de 07.09.2026, ora 23:59. Autoritatea contractantă nu va lua în considerare ofertele primite după data menționată. Prețurile ofertelor vor fi exprimate în lei, fără T.V.A.
Criterii de atribuire
,,Prețul cel mai scăzut", în contextul respectării cerințelor din prezentul anunț și a specificațiilor tehnice atașate.
Informații suplimentare
Pentru informații suplimentare cu privire la eventualele lămuriri tehnice, membrii Biroului Echipament și Hrănire (Insp. Nedelcu Bianca), vă stau la dispoziție în fiecare zi lucrătoare între orele 07,30-15,30 , la tel. 0244/336252 interior 22914 până la data limită de depunere a ofertelor.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 3,000.00
- Termen limită
- 07 septembrie 2026 (4 zile rămase)
- Locație
- Câmpina, Prahova
- CPV
- 35123400-6 - Ecusoane de identificare
- Categorie
- Altele
- Publicată pe
- 04 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546644
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.