FURNIZARE ELECTROCASNICE
Autoritate contractantă: INSPECTORATUL TERITORIAL AL POLITIEI DE FRONTIERA TIMISOARA
„FURNIZARE ELECTROCASNICE” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Timișoara, județul Timiș, de către INSPECTORATUL TERITORIAL AL POLITIEI DE FRONTIERA TIMISOARA. Bugetul estimat este Max: RON 3,540.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 02 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
FURNIZARE ELECTROCASNICE: *COD CPV 39711130-9 COMBINA FRIGORIFICA CU DOUA USI, MINIM 300L, H MINIM 200 CM - 1 BUC. *COD CPV 39713100-4 ASPIRATOR VERTICAL FARA FIR CU FUNCTIIE DE MOP/SPALARE, BATERIE DETASABILA MINIM 3 Ah, 3 TREPTE DE PUTERE,PERIE SI MOP ALLFLOOR,REZERVOR APA MINIM 250 ML - 1 BUC. *COD CPV 42994230-1 APARAT DE LAMINAT (LAMINATOR, LAMINARE LA CALD, VITEZA 30 CM/MIN, FORMAT MINIM A4, GROSIME MINIMA DOC 80g/mp) - 1 BUC.
EVALUAREA OFERTELOR SE VA FACE PENTRU FIECARE REPER IN PARTE.Ofertantul castigator va posta produsele in SICAP la codul CPV specificat in dreptul fiecarui produs.
Condiții referitoare la contract
Furnizarea se face gratuit la sediul ITPF Timisoara Calea Sever Bocu nr.49 Timisoara (toate cheltuielile vor fi incluse in oferta de pret , inclusiv cheltuielile aferente transportului). Condiţii de plată: autoritatea contractantă execută obligaţia de plată a sumelor de bani prin virament, din fonduri bugetare, cu OP, cel târziu la 30 de zile calendaristice de la data primirii facturii si receptiei produselor. Termen de furnizare: 5 zile lucratoare de la data transmiterii comenzii.
Oferta de pret se va transmite in lei fara TVA si cu TVA.
Factura va fi transmisa prin sistemul national privind factura electronica RO e-factura, implementat de ANAF. Autoritatea contractanta nu acorda avans.
Condiții de participare
Evaluarea ofertelor se va face la valoarea totala fara TVA . Operatorul economic sa detina un cont deschis la trezoreria statului. Oferta trebuie sa fie valabila minim 30 de zile. Oferta care nu respecta specificatiile tehnice si care nu respecta termenul de furnizare va fi considerata neconforma.
Criterii de atribuire
pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
Pentru informatii tehnice suplimentare: Compartimentul TEHNIC – subinspector POENARU GEORGE telefon 0786338629. Pentru informatii privind modul de prezentare a ofertei: compartimentul Marketing-Achizitii agent șef CHIȘ ALINA telefon 0256 306 348. Oferta se va transmite pe adresa de e-mail alina.kiss@igpf.ro
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 3,540.00
- Termen limită
- 02 septembrie 2026 (2 zile rămase)
- Locație
- Timișoara, Timiș
- CPV
- 39713100-4 - Mașini de spălat vase
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 31 august 2026
- Număr anunț
- ADV1546021
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 31 august 2026
Renovări & Construcții în Timișoara
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.