BizzLink
Se încarcă...

Furnizare fereastra si usa PVC SGA GALATI

Autoritate contractantă: ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA PRUT BARLAD

„Furnizare fereastra si usa PVC SGA GALATI” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Iași, județul Iași, de către ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA PRUT BARLAD. Bugetul estimat este Max: RON 2,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

A.B.A. Prut Barlad-S.G.A. Galati intentioneaza sa achizitioneze urmatoarele materiale: fereastra deschidere 2 canate de la mijloc h= 145 cm L=100cm, cu feronerie inclusa si plasa anitantari, culoare alba - 1 buc, usa h=2.15 m, L=87 cm, deschidere dreapta cu feronerie inclusa, culoare alba - 1 buc. Livrarea se face la canton 3 , comuna Mastacani, jud. Galati.

Condiții referitoare la contract

Plata se va efectua in termen de 30 de zile dupa emiterea facturii fiscale, in cont deschis la Trezorerie

Condiții de participare

Oferta va fi transmisa pe mail la adresa georgiana.balauta@dap.rowater.ro Pretul va fi exprimat in lei fara TVA.Valabilitatea ofertei: 30 de zile.

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut.

Informații suplimentare

Informatii suplimentare se pot obtine la adresa de mail georgiana.balauta@dap.rowater.ro , sau la telefon 0236/417963

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 2,000.00
Termen limită
08 septembrie 2026 (5 zile rămase)
Locație
Iași, Iași
CPV
44221000-5 - Ferestre, uși și articole conexe
Categorie
Renovări & Construcții
Publicată pe
04 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546759
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 04 septembrie 2026

Renovări & Construcții în Iași

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.