BizzLink
Se încarcă...

FURNIZARE FOLIE STRETCH ALIMENTARA

Autoritate contractantă: PENITENCIARUL ARAD

„FURNIZARE FOLIE STRETCH ALIMENTARA” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Arad, județul Arad, de către PENITENCIARUL ARAD. Bugetul estimat este Max: RON 206.61. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 01 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

FOLIE STRETCH ALIMENTARA TRANSPARENTA, 50 CM LATIME, LUNGIME 120 m---10 bucati

Condiții referitoare la contract

Livrare in regim franco-depozit la sediul Penitenciarului Arad din Arad, Str. AL. Ioan Cuza, nr. 1.,. Produsul trebuie sa fie nou, sigilat în ambalajul original care sa asigure integritatea/ rigiditatea pe timpul transportului (polistiren, folie, etc) si a depozitarii. Livrarea fara documentele prevazute de legislatia în vigoare (factura fiscala, documente de conformitate, instructiuni de utilizare, etc.), poate duce la refuzul receptiei comenzii.

Condiții de participare

La sediul Penitenciarului Arad, Str. AL. Ioan Cuza, nr. 1., jud.Arad, tel.0257 212 661, fax 0257 280 584, în termen de maxim 5 zile lucratoare de la achizitia prin SEAP, pe cheltuiala furnizorului

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut/pachet

Informații suplimentare

La sediul Penitenciarului Arad, Str. AL. Ioan Cuza, nr. 1., jud.Arad, tel.0257 212 661, fax 0257 280 584, în termen de maxim 5 zile lucratoare de la achizitia prin SEAP, pe cheltuiala furnizorului.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 206.61
Termen limită
01 septembrie 2026 (2 zile rămase)
Locație
Arad, Arad
CPV
39222100-5 - Articole de catering de unică folosință
Categorie
Renovări & Construcții
Publicată pe
31 august 2026
Număr anunț
ADV1546025
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 31 august 2026

Renovări & Construcții în Arad

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.