BizzLink
Se încarcă...

Furnizare instrumentar si echipamente de bucatarie de natura obiectelor de inventar de tipul, in cantitatile, cu caracteristicile si in conditiile specificate in documentul Caiet de sarcini atasat prezentului anunt.

Autoritate contractantă: UNITATEA MILITARA 0418 BUCURESTI

„Furnizare instrumentar si echipamente de bucatarie de natura obiectelor de inventar de tipul, in cantitatile, cu caracteristicile si in conditiile specificate in documentul Caiet de sarcini atasat prezentului anunt.” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru București, județul București, de către UNITATEA MILITARA 0418 BUCURESTI. Bugetul estimat este Max: RON 9,264.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Furnizare instrumentar si echipamente de bucatarie de natura obiectelor de inventar de tipul, in cantitatile, cu caracteristicile si in conditiile specificate in documentul Caiet de sarcini atasat prezentului anunt.

Condiții referitoare la contract

Livrarea se va face în maxim 10 zile lucratoare, Livrare franco depozit beneficiar, de luni pana vineri interval ora 07:30 - 14:00, in locatia: Sos. Odai nr. 20-20, sector 1, Bucuresti. Plata se va face prin OP in maxim 30 de zile de la livrare si receptie, numai in conturi de trezorerie. Pe factura va fi mentionat, obligatoriu, codul CPV al achiziției așa cum a fost acesta comunicat prin anuntul publicitar.

Condiții de participare

Furnizare produse de tipul, in cantitatile, cu caracteristicile si in conditiile specificate in documentul Caiet de sarcini atasat prezentului anunt. Ofertele vor fi intocmite intr-o maniera organizata astfel incat acestea sa asigure posibilitatea verificarii in mod facil a corespondentei cu cerintele autoritatii contractante. Neindeplinirea uneia sau a mai multor cerinte dintre cele solicitate, prin Caietul de sarcini si/sau prin celelalte rubrici ale anuntului publicitar poate atrage declararea ofertei ca neconforme si/sau inacceptabile. OFERTA va fi insotita, obligatoriu, de declaratiile incarcate in cadrul sectiunii caiet de sarcini si fisele tehnice ale produselor ofertate (conf specificatii din caiet de sarcini). Ofertele vor fi transmise pana cel tarziu la data si ora comunicate in cadrul anuntului publicitar si vor fi parolate. (va rugam sa aveti in vedere ca termenul limita este pentru primirea ofertelor, nu pentru transmiterea acestora). Parola pentru deschiderea ofertelor va fi transmisa la acceasi adresa de e-mail unde a fost transmisa si oferta, dar dupa termenul limita pentru depunerea acesteia intr-un interval de timp de maxim 60 minute. Ofertele vor fi transmise la adresa de e-mail: raresavornicesei@dcti.ro.

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut pentru fiecare produs in parte si intreaga cantitate solicitata, din acel produs.

Informații suplimentare

Pentru informatii suplimentare, inclusiv clarificari, va rugam sa ne contactati la telefon 0377721155 sau email: raresavornicesei@dcti.ro

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 9,264.00
Termen limită
04 septembrie 2026 (2 zile rămase)
Locație
București, București
CPV
39314000-6 - Echipament de bucătărie industrială
Categorie
Renovări & Construcții
Publicată pe
02 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546437
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 02 septembrie 2026

Renovări & Construcții în București

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.