Furnizare Kit diagnosticare/detereminare acizi grasi din alimente
Autoritate contractantă: INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU OPTOELECTRONICA - INOE 2000
„Furnizare Kit diagnosticare/detereminare acizi grasi din alimente” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Sănătate & Wellness, pentru Măgurele Orș. Măgurele, județul Ilfov, de către INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU OPTOELECTRONICA - INOE 2000. Bugetul estimat este Max: RON 5,040.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 03 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Furnizare Kit diagnosticare/detereminare acizi grasi din alimente, conform specificatii atasate. Necesar la realizarea activităților/obiectivelor din cadrul proiectului de cercetare Metrofood-RO Evolve, Cod proiect: SMIS 2021+ 309287.
Condiții referitoare la contract
Plata se va efectua prin OP dupa receptia produselor in max 30 de zile . Produsele vor fi livrate la sediul INCDO INOE2000 filiala ICIA Cluj-Napoca, str. Donath nr.67.Preţul total ofertat trebuie să includă şi preţul pentru ambalare, transport şi orice alte costuri necesare livrării produsului la adresa mai sus mentionata. Se accepta doar oferte complete, pentru toate produsele din specificatii tehnice atasate.
Condiții de participare
Oferta se transmite pe adresa de e-mail: achizitii@icia.ro,pana la data de 03.09.2026 10:00 . Valoarea ofertei trebuie sa fie exprimata in LEI, fara TVA, cu doua zecimale. Castigatorul isi va posta ulterior oferta pe www.e-licitatie.ro.
Criterii de atribuire
Doar ofertele depuse de ofertanți calificați și care îndeplinesc cerințele tehnice vor fi evaluate prin compararea preţurilor. Contractul se va acorda firmei care îndeplinește toate specificațiile tehnice solicitate și care oferă cel mai mic preţ total evaluat, fără TVA.
Informații suplimentare
Orice clarificare, se solicita la adresa de e-mai: achizitii@icia.ro.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 5,040.00
- Termen limită
- 03 septembrie 2026 (2 zile rămase)
- Locație
- Măgurele Orș. Măgurele, Ilfov
- CPV
- 33141625-7 - Truse de diagnosticare
- Categorie
- Sănătate & Wellness
- Publicată pe
- 01 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546233
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 01 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.