Furnizare materiale
Autoritate contractantă: Unitatea Militara 02044 Tulcea
„Furnizare materiale” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Tulcea, județul Tulcea, de către Unitatea Militara 02044 Tulcea. Bugetul estimat este Max: RON 10,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
1.Baterie chiuvetă lebăda =50 buc
Specificații tehnice:
• Tip produs: baterie bucătărie
• Material:alamă sanitară
• Material cartuș:ceramic
• Dimensiune cartuș:40 mm
• Montaj:pe lavoar
• Mod acționare:monocomandă
• Tip pipă:lungă,mobilă, tip lebăda
• Înălțime:22-25 cm
• Finisaj:cromat
• Conținut pachet:baterie,racorduri ½ lungime 35-40 cm, set fixare
2.Baterie cada/duș =50 buc;
Specificații tehnice:
• Tip produs: baterie cadă/duș
• Material:alamă sanitară
• Material cartuș:ceramic
• Dimensiune cartuș:35-40 mm
• Montaj:pe perete
• Mod acționare:monocomandă, instalare pe doua orificii
• Mod de operare:buton/măner(comutator cadă/duș)
• Tip pipă:lungă,mobilă,
• Accesorii incluse:furtun lungime 150 cm,pară duș funcție ploaie, set fixare
• Finisaj:cromat
• Conținut pachet:baterie,furtun ,pară,racorduri ½ lungime 35-40 cm, set fixare
Condiții referitoare la contract
Condiții de plata: autoritatea contractantă execută obligația de plată a sumelor de bani prin virament, din fonduri bugetare, cu OP, cel târziu la 60 de zile calendaristice de la data primirii facturii
și a recepției cantitative și calitative. Condiții de furnizare/prestare/execuție: în termen de maxim 10 zile calendaristice de la emiterea comenzii, la sediul beneficiarului pe cheltuiala furnizorului.
Condiții de participare
Ofertantul va completa oferta,însoțită de poze în conformitate cu cerințele autorității contractante. Propunerea financiară se va completa specificand prețul unitar fără TVA, cantitatea totala și valoarea totală. Operatorul economic trebuie să fie înregistrat în SEAP. Valabilitatea ofertelor să fie de minim 30 zile de la termenul limită de primire. Se acceptă oferta financiară pentru întregul pachet de produse.
Criterii de atribuire
Prețul cel mai scazut, cu respectarea cerințelor solicitate.
Informații suplimentare
Ofertele se pot transmite prin email sau fax la adresele specificate mai jos. Oferta stabilită câstigătoare, pe perioada de valabilitate a acesteia, împreuna cu comunicarea transmisă către ofertantul câstigator, vor constitui un contract angajant între parti. Clarificari se pot obtine de la Biroul Achizitii al institutiei în baza unei solicitari scrise transmise prin fax la nr. +40 240532301 sau pe e-mail la adresa:um02044achizitii@navy.ro. Persoana de contact: Economu Ionela. Program de lucru 07.00-15.00. Ofertantul a cărui ofertă va fi acceptată va depune informaţiile necesare în catalogul electronic din SEAP în termen de maxim 2 zile de la primirea unei comunicări în acest sens.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 10,000.00
- Termen limită
- 07 septembrie 2026 (5 zile rămase)
- Locație
- Tulcea, Tulcea
- CPV
- 44411000-4 - Articole sanitare
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546338
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
Renovări & Construcții în Tulcea
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.