Furnizare materiale CRAP
Autoritate contractantă: Inspectoratul de Politie al Judetului Timis
„Furnizare materiale CRAP” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru județul Timiș, de către Inspectoratul de Politie al Judetului Timis. Bugetul estimat este Max: RON 1,593.15. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Furnizare materiale CRAP:
- tablete de clor dezinfectante (200 buc)- 5 cutii
- detergent pasta pentru vase 400g-20 bucati
- coada universala pentru mpo si matura- 10 bucati
-detergent lichid dezinfectant universal wc floral, 750 ml- 20 bucati
- prosop baie corp 70x140 cm- 45 bucati
Condiții referitoare la contract
Livrarea produselor se va face gratuit la sediul autoritatii contractante, numai dupa primirea comenzii ferme din partea IPJ Timis in maxim cinci zile de la comanda ferma. Produsele livrate vor fi insotite de urmatoarele documente: factura fiscala, certificat de garantie si calitate, declaratia de conformitate. Plata se va efectua in functie de alocatiile bugetare cu aceasta destinatie, dupa primirea facturii si receptia produselor, in contul de trezorerie al furnizorului. Oferta va avea o valabilitate de cel putin 30 zile, avand caracter ferm si obligatoriu din punct de vedere al continutului pe toata perioada de valabilitate a ofertei. Pretul va fi exprimat in lei fara TVA, cu maxim 2 zecimale.
Condiții de participare
Oferta va fi transmisa Autoritatii contractante pe adresa de e-mail: adriana.alexandrescu@tm.politiaromana.ro, având caracter ferm si obligatoriu din punct de vedere al continutului pe toata perioada de valabilitate a ofertei. Pretul va fi exprimat în lei fara TVA..
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut al valorii totale cumulate pentru toate reperele din prezentul anunt de publicitate
Informații suplimentare
Informatii suplimentare se pot obtine de la Serviciul Logistic al IPJ Timis cu sediul in Timisoara, B-dul Take Ionescu, nr.44-46, jud. Timis, tel.0256402032 sau e-mail – adriana.alexandrescu@tm.politiaromana.ro . Persoana de contact subcomisar de politie Alexandrescu Adriana. Oferta, semnata si stampilata, va fi transmisa autoritatii contractante cel tarziu la data de 04.09.2026, ora 10:00. Achizitia directa se va efectua prin SICAP, operatorii economici desemnati castigatori vor posta serviciile/produsele ofertate si care fac obiectul achizitiei, in catalogul electronic SICAP.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 1,593.15
- Termen limită
- 04 septembrie 2026 (1 zi rămasă)
- Locație
- Timiș
- CPV
- 39830000-9 - Produse de curățat
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546579
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.