BizzLink
Se încarcă...

furnizare materiale destinate facilitatii de inchidere pentru instalatiile sanitare, termice, de apa rece/calda.

Autoritate contractantă: Unitatea Militară 01151

„furnizare materiale destinate facilitatii de inchidere pentru instalatiile sanitare, termice, de apa rece/calda.” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Sector 6, județul București, de către Unitatea Militară 01151. Bugetul estimat este Max: RON 1,389.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Furnizare materiale destinate facilitatii de inchidere pentru instalatiile sanitare, termice, de apa rece/calda, conform necesarului si specificatiilor tehnice din atasament, astfel:
- robinet trecere cu olandez 1/2" = 10 buc la un pret estimat de 22.50 lei/buc;
- robinet trecere cu olandez 3/4" = 10 buc la un pret estimat de 34.50 lei/buc;
- robinet dublu serviciu 1/2" = 10 buc la un pret estimat de 19.70 lei/buc;
- robinet dublu serviciu 3/4" = 10 buc la un pret estimat de 29.00 lei/buc;
- robinet coltar sub lavoar 1/2" * 1/2" = 20 buc la un pret estimat de 1.60 lei/buc;
- robinet coltar sub lavoar 1/2" * 3/8" = 20 buc la un pret estimat de 15.00 lei/buc;

Condiții referitoare la contract

Oferta va fi însoțită de fotografii ale produselor precum și o fișă de date ale produsului. Se vor respecta intocmai specificatiile cerute pentru fiecare produs. Se va mentiona marca sau producatorul pentru fiecare produs. Pretul ofertat va contine toate taxele, transportul la beneficiar in Bucuresti, etc. Livrarea se va face la adresa mentionata in antet. Produsele vor fi insotite de documente justificative ( factura fiscala , certificat de calitate, certificate de garantie, declaratie de conformitate, alte documente.) Produsele trebuie sa fie , ambalate în ambalajul producătorului, iar cele care nu vor corespunde cerintelor din solicitarea de pret vor fi returnate, iar costul returnarii va fi suportat de dvs.

Condiții de participare

Operatorul economic desemnat castigator trebuie sa prezinte documente care sa ateste calitatea produselor. Livrarea se va face din stoc incepand cu data de 14.09.2026 dar nu mai tarziu de 16.09.2026.

Criterii de atribuire

Atribuirea se va face pe întreg lotul, conform criteriului de atribuire, pretul cel mai scazut, pentru ofertele care indeplinesc toate cerintele tehnice si se incadreaza in estimarea autoritatii contractante. Autoritatea contractantă nu dispune de fonduri pentru suplimentarea acestora.

Informații suplimentare

Operatorii economici interesati vor transmite ofertele de pret la adresa de email achizitii.um01151@yahoo.com pana la termenul stabilit. Oferta va fi însoțită de o declarație de consimțământ privind prelucrarea datelor cu caracter personal prin care se exprimă acordul cu privire la utilizarea și prelucrarea datelor cu caracter personal de către UM 01151 București, respectând prevederile REGULAMENTULUI (UE) 2016/679 privind protecția perssoanelor fizice în ceea ce privește prelucrarea datelor cu caracter personal și privind libera circulație a acestor date, pus în aplicare națională prin Legea nr. 190/2018 cu completările și modificările ulterioare. Neprezentarea acestei declaratii, se considera acordul tacit al operatorului economic cu privire la prelucrarea datelor cu character personal. OP la 30 zile de la inregistrarea in contabilitate a facturii fiscale.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 1,389.00
Termen limită
08 septembrie 2026 (4 zile rămase)
Locație
Sector 6, București
CPV
44411100-5 - Robinete
Categorie
Renovări & Construcții
Publicată pe
04 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546638
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 04 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.