FURNIZARE MATERIALE REPARATII CURENTE
Autoritate contractantă: PENITENCIARUL ARAD
„FURNIZARE MATERIALE REPARATII CURENTE” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Arad, județul Arad, de către PENITENCIARUL ARAD. Bugetul estimat este Max: RON 1,487.60. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
VOPSEA ALBA, METAL---50 KG, DILUANT NITRO--20 LT, PENSULE 70MM---20 BUCATI, ELECTROZI SUPERTIT FIN 2,5X350 MM----25 KG
Condiții referitoare la contract
Livrare in regim franco-depozit la sediul Penitenciarului Arad din Arad, Str. AL. Ioan Cuza, nr. 1.,. Produsul trebuie sa fie nou, sigilat în ambalajul original care sa asigure integritatea/ rigiditatea pe timpul transportului (polistiren, folie, etc) si a depozitarii. Livrarea fara documentele prevazute de legislatia în vigoare (factura fiscala, documente de conformitate, instructiuni de utilizare, etc.), poate duce la refuzul receptiei comenzii.
Condiții de participare
La sediul Penitenciarului Arad, Str. AL. Ioan Cuza, nr. 1., jud.Arad, tel.0257 212 661, fax 0257 280 584, în termen de maxim 5 zile lucratoare de la achizitia prin SEAP, pe cheltuiala furnizorului
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut.
Informații suplimentare
Compartiment achizitii Penitenciar Arad, tel. 0257.212.661, 0257 280 577 int. 113, e-mail achizitii.parad@anp.gov.ro sau parad@anp.gov.ro
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 1,487.60
- Termen limită
- 08 septembrie 2026 (5 zile rămase)
- Locație
- Arad, Arad
- CPV
- 44810000-1 - Vopsele
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 04 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546789
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026
Renovări & Construcții în Arad
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.