FURNIZARE MATERIALE REPARAȚII CURENTE.
Autoritate contractantă: Centrul de Formare si Perfectionare a Politistilor "Nicolae Golescu" Slatina
„FURNIZARE MATERIALE REPARAȚII CURENTE.” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Slatina, județul Olt, de către Centrul de Formare si Perfectionare a Politistilor "Nicolae Golescu" Slatina. Bugetul estimat este Max: RON 3,157.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Furnizare materiale reparații curente, conform anexei atașate prezentului anunț.
Condiții referitoare la contract
Produsele vor fi livrate gratuit la sediul beneficiarului , Slatina, str. Cazărmii, nr. 40, jud. Olt, in termen de maxim 5 zile lucrătoare de la data acceptării comenzii. Operatorul economic va emite factura in format electronic RO e-factura conform O.U.G. 120/2021 si Ordinului 1365/2021.
Condiții de participare
Oferta prezentata va respecta in totalitate conditiile impuse prezentului anunt. Oferta va fi semnata, stampilata si transmisa in format electronic la adresa de e-mail achizitiicfpp@gmail.com pana la data mentionata. Operatorul economic sa fie inscris in SICAP. Dupa declararea ofertei castigatoare, autoritatea contractanta va informa ofertantul declarat castigator cu privire la obligativitatea incarcarii ofertei sale pe catalogul SICAP in vederea efectuarii comenzii ferme. Produsele vor fi livrate gratuit la sediul autoritatii contractante. Ofertantul a cărui oferta este declarata castigatoare va trebui sa posteze oferta sa in Catalogul SICAP, imediat după comunicarea rezultatului evaluării, cu denumirea : "Oferta conform anunț nr_________ din data _____________".
Criterii de atribuire
Prețul cel mai scăzut fără TVA raportat la cerințele autorității contractante.
Informații suplimentare
Informatii suplimentare se pot obtine prin intermediul adresei de e-mail: achizitiicfpp@gmail.com sau telefon 0249/421888, int. 28010/28020. Achizitorul are deplină decizie în selectarea ofertantului câștigător, fără a fi obligat să prezinte justificari celorlalți ofertanți participanți. Autotitatea contractantă nu are obligația de a face comunicări scrise. Prezentei achiziții nu i se aplică prevederile referitoare la soluționarea contestațiilor de catre CNSC, achiziția directă nefiind o procedură de atribuire, a unui contract de achiziție publică.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 3,157.00
- Termen limită
- 07 septembrie 2026 (8 zile rămase)
- Locație
- Slatina, Olt
- CPV
- 44100000-1 - Materiale de construcții și articole conexe
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 31 august 2026
- Număr anunț
- ADV1545980
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 31 august 2026
Renovări & Construcții în Slatina
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.