BizzLink
Se încarcă...

Furnizare motorina - combustibil lichid pentru incalzirea spatiilor din cadrul Politiei Oras Babadag

Autoritate contractantă: Inspectoratul de Politie Judetean Tulcea

„Furnizare motorina - combustibil lichid pentru incalzirea spatiilor din cadrul Politiei Oras Babadag” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Energie & Apă, pentru Tulcea, județul Tulcea, de către Inspectoratul de Politie Judetean Tulcea. Bugetul estimat este Max: RON 80,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 10 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Furnizare motorina - combustibil lichid pentru incalzire - 8.000 litri, pentru Politia Oras Babadag, conform caietului de sarcini.

Condiții referitoare la contract

Furnizare motorina - combustibil lichid pentru incalzire - 8.000 litri - conform cerintelor din caietul de sarcini. Valoarea estimata este pentru intreaga cantitate. Achizitia se va finaliza doar cu conditia alocarii fondurilor in buget pentru aceasta destinatie. Valabilitate oferta 30 zile. Plata se va efectua în termen de 30 de zile de la data recepţiei cantitative şi calitative a produselor, doar in baza e-factura, in cont deschis la de trezorerie.

Condiții de participare

Produsele ofertate trebuie sa respecte toate cerintele stabilite in caietul de sarcini. Valabilitate oferta 30 de zile. Oferta va consta în prețul exprimat în lei/litru (fără TVA) , inclusiv transportul și manipularea, livrat la punctul de consum final, respectiv recepționat la sediul Inspectoratului de Politie Judetean Tulcea, str. Spitalului, nr. 2, Tulcea.

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut

Informații suplimentare

Ofertele trebuie sa respecte cerintele stabilite in prezentul anunt si in caietul de sarcini si sa fie depuse pana la data limita, pe adresa de e-mail achizitii@tl.politiaromana.ro. Valoarea estimata reprezinta totalul ofertei. Finalizarea achizitiei se va realiza in SEAP, in situatia in care ofertantul detine cont. Valabilitate oferta 30 de zile. Achizitorul are deplina decizie in selectarea ofertantului castigator, fara a fi obligat sa prezinte justificari celorlalti ofertanti. Prezentei achizitii nu i se aplica prevederile referitoare la solutionarea contestatiilor de catre CNSC, achizitia directa nefiind o procedura de atribuire a unui contract de achizitie publica. Prezenta nu constituie un angajament de cumpărare din partea noastră.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 80,000.00
Termen limită
10 septembrie 2026 (6 zile rămase)
Locație
Tulcea, Tulcea
CPV
09134200-9 - Motorină
Categorie
Energie & Apă
Publicată pe
04 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546777
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 04 septembrie 2026

Energie & Apă în Tulcea

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.