Furnizare pachet de alimente
Autoritate contractantă: Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01700
„Furnizare pachet de alimente” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria HoReCa, pentru Brașov, județul Brașov, de către Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01700. Bugetul estimat este Max: RON 47,400.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 03 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Furnizare Apă minerală naturală necarbogazoasă 1l = 15342 litri, Bere doză 500 ml = 80 buc, Cartofi albi = 1530 kg, Ceapă albă = 400 kg, Citrice Portocale = 280 kg, Fasole boabe uscate = 58 kg, Mere = 550 kg, Banane = 400 kg, Pere = 50 kg, Lămâi = 30 kg, Roșii = 310 kg, Castraveți = 280 kg, Ardei gras, 74 kg, Ardei kapia = 300 kg, Ciuperci = 53 kg, Ardei iute = 40 kg, Verdețuri frunze = 40 kg, Morcov = 250 kg, Rădăcinoase (țelină) = 180 kg, Usturoi = 30 kg, Varză = 350 kg.
Condiții referitoare la contract
Oferta să fie transmisă pe adresa de email um01700@forter.ro până la data de 03 Septembrie ora 10:00. Plata în baza facturii originale după efectuarea regepției fără probleme, în cont de trezonerie în maxim 30 de zile de la data facturării. Produsul se va livra de către operatorul economic desemnat ca fiind câștigător în termen de 3 zile de la anunțarea acestuia în legătură cu oferta depusă.
Furnizorul declarat câștigător va fi contactat telefonic s-au pe email și va publica in SEAP secțiunea „Cumpărari directe” denumirea produsului, cantitățile și prețurile unitare fără TVA ofertate iar la descriere produse se vor trece caracteristicile (specificațiile tehnice ale produselor)
Condiții de participare
Oferta transmisă să fie completă, cele incomplete nefiind evaluate. Transmiterea ofertei până la data de 03 Septembrie ora 10:00
Criterii de atribuire
Prețul cel mai scăzut al întregii oferte raportat la calitatea produselor, cu cheltuielile de transport suportate de către operatorul economic
Informații suplimentare
Prezentul anunț de publicitate nu reprezintă obligativitatea de achiziție. Ofertantul câștigător va fi anuntat pana la data de 03 Septembrie ora 10:00.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 47,400.00
- Termen limită
- 03 septembrie 2026 (1 zi rămasă)
- Locație
- Brașov, Brașov
- CPV
- 15897300-5 - Pachete de alimente
- Categorie
- HoReCa
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546402
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.