Furnizare palete de tenis de masa si mingi
Autoritate contractantă: PENITENCIARUL ARAD
„Furnizare palete de tenis de masa si mingi” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Cultură & Sport, pentru Arad, județul Arad, de către PENITENCIARUL ARAD. Bugetul estimat este Max: RON 661.16. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 03 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Minge de tenis de masa----50 BUC
Palete de tenis de masa----50 BUC
Condiții referitoare la contract
Livrare in regim franco-depozit la sediul Penitenciarului Arad din Arad, strada Alexandru Ioan Cuza nr.1.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut/pachet
Informații suplimentare
Compartiment achizitii Penitenciar Arad, tel. 0257.212.661, 0257 280 577 int. 144, e-mail achizitii.parad@anp.gov.ro sau parad@anp.gov.ro
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 661.16
- Termen limită
- 03 septembrie 2026 (2 zile rămase)
- Locație
- Arad, Arad
- CPV
- 37461510-5 - Mingi de tenis de masă
- Categorie
- Cultură & Sport
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546351
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.