Furnizare piese de schimb auto
Autoritate contractantă: Unitatea Militara nr. 01969 -Campia Turzii
„Furnizare piese de schimb auto” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Transport & Mutări, pentru Luna, județul Cluj, de către Unitatea Militara nr. 01969 -Campia Turzii. Bugetul estimat este Max: RON 5,413.22. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Furnizare piese de schimb auto
Condiții referitoare la contract
Oferta va fi exprimata in lei, valabilitatea ofertei fiind de 30 zile.Plata se va efectua cu OP la 30 zile de la receptia produselor, in contul de trezorerie al furnizorului. Achizitia se va finaliza prin SEAP.
Condiții de participare
Oferta va fi transmisa pe adresa de email " achizitiium01969@roaf.ro ".
Criterii de atribuire
pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
Alte informatii suplimentare se pot obtine de la adresa de email "achizitiium01969@roaf.ro".
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 5,413.22
- Termen limită
- 07 septembrie 2026 (5 zile rămase)
- Locație
- Luna, Cluj
- CPV
- 34913000-0 - Diverse piese de schimb
- Categorie
- Transport & Mutări
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546353
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.