BizzLink
Se încarcă...

Furnizare piese de schimb pentru autovehicule- Anvelope de iarnă

Autoritate contractantă: Inspectoratul General de Aviatie al M.A.I.

„Furnizare piese de schimb pentru autovehicule- Anvelope de iarnă” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Transport & Mutări, pentru Sector 1, județul București, de către Inspectoratul General de Aviatie al M.A.I.. Bugetul estimat este Max: RON 3,471.07. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 09 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Conform bazei de calcul atașate.

Condiții referitoare la contract

lata se va efectua cu OP, în contul de trezorerie al OE, în termen de 30 de zile de la recepție și primirea facturii; Oferta va fi valabilă minim 30 de zile începând cu data limită de depunere a ofertelor; Termen de livrare până pe data de 25.09.2026 de la transmiterea comenzii ferme.

Condiții de participare

Ofertele vor fi transmise prin email, la adresa achizitie.ia@mai.gov.ro.

Criterii de atribuire

Prețul cel mai scăzut.

Informații suplimentare

Pot fi obținute la adresa achizitie.ia@mai.gov.ro.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 3,471.07
Termen limită
09 septembrie 2026 (6 zile rămase)
Locație
Sector 1, București
CPV
34300000-0 - Piese și accesorii pentru vehicule și pentru motoare de vehicule
Categorie
Transport & Mutări
Publicată pe
04 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546663
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 04 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.