BizzLink
Se încarcă...

Furnizare produse birotica si de birou la DEER SA - Suc. Braila

Autoritate contractantă: DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A.

„Furnizare produse birotica si de birou la DEER SA - Suc. Braila” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru Cluj-Napoca, județul Cluj, de către DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A.. Bugetul estimat este Max: RON 9,937.31. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 03 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Achizitionarea de produse de birotica si de birou - Conform necesar anexat in campul Caiet de Sarcini

Condiții referitoare la contract

Se va incheia o comanda de furnizare produse. Condiţii de plată: autoritatea contractantă execută obligaţia de plată a sumelor de bani prin virament, cu OP, cel târziu la 120 de zile calendaristice de la data primirii facturii. Evalurea ofertelor se va face la valoarea totală. Toate costurile ( transport, etc.) vor fi incluse in pretul ofertat. - Livrarea produselor se va face franco-beneficiar la adresa :Loc.Braila, Str. Soseaua Baldovinesti nr. 12 - jud. Braila. Produsele care la receptia calitativa se constata ca sunt neconforme, se vor inlocui pe cheltuiala furnizorului. Produsele vor fi insotita de certificate de garantie, calitate/conformitate (dupa caz). Termen de furnizare 15 zile de la trasmiterea comenzii.

Condiții de participare

Transmiterea ofertei tehnice si financiare, in conformitate si cu specificatiile tehnice la prezentul anunt, nu mai tarziu de termenul prevazut in anunt (03.09.2026 ora 23:59) respectiv se va face la adresa de mail: Radu.Chincea@distributie-energie.ro . Ofertele transmise/primite dupa data si ora mentionata in prezentul anunt, nu vor fi luate in considerare. Perioada de valabilitate a ofertei: minim 30 de zile de la data limita de depunere a ofertei. Prin transmiterea ofertei, daca nu specifica altfel, operatorul economic isi asuma respectarea prevederilor mentionate in prezentul anunt (termen de plata, termen de livrare, etc.). Nu se accepta oferta alternativa. Nu se accepta oferta partiala sau incompleta. Oferta castigatoare va fi cea cu pretul cel mai scazut/pachet dintre ofertele conforme. TRANSMITEREA OFERTELOR LA ALTE DESTINATII NU GARANTEAZA PRIMIREA ACESTORA.

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut. Nu se accepta oferta partiala sau incompleta. Nu se accepta oferta alternativa. Ofertele transmise/primite dupa data si ora mentionata in prezentul anunt, nu vor fi luate in considerare.

Informații suplimentare

Pentru clarificari privind procedura de achizitie persoana contact Radu Chincea,e-mail: Radu.Chincea@distributie-energie.ro, tel. 0262-205883, fax:0262-205704

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 9,937.31
Termen limită
03 septembrie 2026 (2 zile rămase)
Locație
Cluj-Napoca, Cluj
CPV
30197000-6 - Articole mărunte de birou
Categorie
IT & Software
Publicată pe
02 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546401
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 02 septembrie 2026

IT & Software în Cluj-Napoca

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.