Furnizare produse pentru instalatia electrica
Autoritate contractantă: Unitatea de Asistenta Medico Sociala Agigea
„Furnizare produse pentru instalatia electrica” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Agigea, județul Constanța, de către Unitatea de Asistenta Medico Sociala Agigea. Bugetul estimat este Max: RON 2,300.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Se doreste achizitionarea urmatoarelor:
1. Cablu flexibil cu 5 fire x 16mmp (3 faze, un nul de lucru), format din conductoare din cupru multifilar (cablu electric flexibil): 15 ml
2. Cablu flexibil MYF, diam.10mmp, conductor flexibil cupru: 3 ml
3. Canalet (pat cablu), 60 x 40 mm, lungime 2 m: 4 buc.
4. Tablou sigurante cu 6 module, aparent, IP40: 1 buc.
5. Siguranta automata tetrapolara 63 A: 1 buc.
6. Intrerupator tripolar P/O, cu releu termic, 63 A: 1 buc.
7. Papuc si surub cu piulita pentru platbanda zincata de impamantare 30x4 mm: 1 buc.
Se solicita ca pentru sigurante si automate de perete sa se oferteze produse de la producatori recunoscuti pentru calitate (SIEMENS, ABB, SCNEIDER).
Oferta va cuprinde obligatoriu toate produsele descrise mai sus, cu respectarea specificatiilor tehnice solicitate si a cantitatilor solicitate.
Ofertantii vor transmite totodata si fise tehnice sau alte documente relevante care sa sustina nivelul de calitate pentru produsele ofertate in concordanta cu specificatiile tehnice minim solicitate.
Condiții referitoare la contract
Produsele vor fi livrate de furnizor la adresa sediului autoritatii contractante, ca urmare orice costuri legate de furnizarea produselor vor fi incluse in pretul ofertei.
Termenul de livrare a produselor ofertate nu poate depasi 3 zile lucratoare de la data finalizarii comenzii in SEAP.
Plata produselor se va efectua cu OP in contul de trezorerie al furnizorului, in termen de cel mult 30 de zile de la data receptiei produselor fara obiectii, pe baza facturii fiscale si a documentelor de garantie si conformitate insotitoare, dupa caz.
Condiții de participare
Poate transmite oferta orice operator care are capacitatea legala de a comercializa produse similare.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut al ofertei, dintre ofertele admisibile din punct de vedere tehnic.
Informații suplimentare
Oferta completa, cuprinzand: oferta tehnica cu descrierea produselor ofertate cel putin prin raportare la specificatiile tehnice solicitate, fise tehnice, alte documente relevante privind specificatiile tehnice ale produselor, perioada de garantie ofertata (unde este cazul), termen de livrare si oferta financiara cuprinzand atat pretul unitar/produs cat si pretul total exprimat in lei fara TVA, va fi transmisa pe adresa de mail a autoritatii contractante uams_agigea@yahoo.com pana la termenul limita de transmitere oferte de mai sus. Ulterior se va initia comanda pe pozitia/pozitiile de catalog publicata/e de ofertantul a carui oferta a fost declarata castigatoare, daca acest lucru este posibil, in caz contrar achizitia se va realiza offline.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 2,300.00
- Termen limită
- 04 septembrie 2026 (4 zile rămase)
- Locație
- Agigea, Constanța
- CPV
- 31210000-1 - Aparate electrice de comutare sau de protecție a circuitelor electrice
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 01 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1418889
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 01 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.