BizzLink
Se încarcă...

Furnizare produse -tonere imprimanta

Autoritate contractantă: CENTRUL JUDETEAN PENTRU CONSERVAREA SI PROMOVAREA CULTURII TRADITIONALE "LIVIU BORLAN"MARAMURES

„Furnizare produse -tonere imprimanta” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru județul Maramureș, de către CENTRUL JUDETEAN PENTRU CONSERVAREA SI PROMOVAREA CULTURII TRADITIONALE "LIVIU BORLAN"MARAMURES. Bugetul estimat este Max: RON 6,350.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Furnizare de produce –tonere imprimanta, in conformitate cu caietul de sarcini.

Condiții referitoare la contract

Conform conditiilor contractuale

Condiții de participare

Fiecare operator economic care participă la achiziţia publică în calitate de ofertant are obligaţia de a prezenta formularele cuprinse în prezenta secţiune, completate în mod corespunzător şi semnate de persoanele autorizate. Formularele trebuie semnate (nume, prenume şi semnătură) şi ştampilate în original, dacă nu se specifică altfel, de persoanele sau instituţiile autorizate, apoi scanate şi trimise la adresa de e-mail cjcpctmm@gmail.com :
-Formular 1 Scrisoare de înaintare
-Formular 2 Declarație privind neîncadrarea în situaţiile prevăzute la art. 60 din Legea nr. 98/2016
-Formular 3 Formularul de ofertă tehnico-financiară
-Formular 4 Declaraţie privind obligațiile relevante din domeniile mediului, social și al relațiilor de muncă
-Formular 5 Informare privind asigurarea protecției prelucrării și gestionării datelor cu caracter personal
-Draft de contract
-Certificat de înregistrare (copie conformă cu originalul);
-Documente doveditoare cf.caiet de sarcini . Valoarea estimata a achizitiei: 6350,00 lei fara TVA. Criteriul de evaluare: “pretul cel mai scăzut” Termenul de valabilitate al ofertei:30 de zile de la data depunerii; Data limita de depunere a ofertei: 08.09.2026, ora 12:00; Ofertele de pret se vor transmite pe e-mail: cjcpctmm@gmail.com Operatorul economic a carui oferta este declarata castigatoare, in baza criteriului, are obligatia de a incarca in termen de cel mult o zi lucratoare oferta in catalogul electronic SEAP. Pentru informatii suplimentare va rugam sa ne contactatati la tel: +40-262-211560 sau email cjcpctmm@gmail.com

Criterii de atribuire

" Pretul cel mai scazut "

Informații suplimentare

Ofertele care depășesc valoarea maximă aprobată și/sau care nu îndeplinesc condițiile impuse vor fi excluse din evaluare. Ofertele vor fi depuse exclusiv la adresa de e-mail cjcpctmm@gmail.com, până la data de 08.09.2026, ora 12:00 . Ofertele depuse după această dată vor fi declarate ca fiind tardive, nefiind evaluate. Documentele aferente achiziției sunt anexate prezentului anunţ. Alte informații pot fi solicitate la adresa de e-mail cjcpctmm@gmail.com, fără a depăși 1 zile lucrătoare înainte de termenul limită de depunere a ofertelor. Ofertantul declarat câștigător va posta oferta pentru achizitia solicitata, în SEAP sub Cod CPV: 30125100-2-Cartuse de toner (Rev.2). dupa primirea comunicarii evaluarii ofertelor. Ofertanții trebuie să fie înregistrați în SEAP pentru a putea definitiva achiziția on-line. Achiziția se va iniția în SEAP, doar de la operatorul economic care, în urma evaluării, îndeplinește specificațiile minime obligatorii, care are prețul cel mai scăzut. Achizitorul are deplină decizie în selectarea ofertantului câștigător, fără a fi obligat să prezinte justificări celorlalți ofertanți, achiziția directă nefiind o procedură de atribuire a unui contract de achiziție publică .

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 6,350.00
Termen limită
08 septembrie 2026 (7 zile rămase)
Locație
Maramureș
CPV
30125100-2 - Cartușe de toner
Categorie
IT & Software
Publicată pe
01 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546197
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 01 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.