BizzLink
Se încarcă...

Furnizare produse vopsit

Autoritate contractantă: Unitatea Militara 01343 Beius

„Furnizare produse vopsit” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Beiuș, județul Bihor, de către Unitatea Militara 01343 Beius. Bugetul estimat este Max: RON 458.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Furnizare vopsea pe baza de ulei roșie ral 3020lucioasă , timp de uscare rapid cantitate 20 l , Diluant pentru vopsea cantitate 5 l , pensulă plată cu peri naturali dimensiune 50 mm cantitate 4 bucăți

Condiții referitoare la contract

Bunurile furnizate trebuie să îndeplinească specificațiile tehnice prevăzute în descriere.

Condiții de participare

Orice operator economic autorizat.

Criterii de atribuire

Prețul cel mai scăzut cu condiția îndeplinirii specificațiilor tehnice solicitate .

Informații suplimentare

Bunurile vor fi livrate la sediul U.M. 01343 Beiuș, fără a necesita cheltuieli suplimentare din partea Achizitorului.
Plata se va efectua în 30 zile lucrătoare de la recepția bunurilor materiale și de la primirea documentelor justificative în acest sens, cu excepția situației când nu sunt asigurate fondurile necesare cu această destinație. În această situație plata se va efectua în termen de 30 zile lucrătoare de la primirea fondurilor necesare, fără ca Furnizorul să poată pretinde plata de despăgubiri.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 458.00
Termen limită
07 septembrie 2026 (3 zile rămase)
Locație
Beiuș, Bihor
CPV
44812400-9 - Articole pentru zugravi și decoratori
Categorie
Renovări & Construcții
Publicată pe
04 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546726
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 04 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.