BizzLink
Se încarcă...

Furnizare rechizite scolare

Autoritate contractantă: COMUNA CERNISOARA

„Furnizare rechizite scolare” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Cernișoara, județul Vâlcea, de către COMUNA CERNISOARA. Bugetul estimat este Max: RON 3,850.20. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 03 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Achiziția de rechizite scolare pentru beneficiarii din grupul țintă al proiectului „Furnizare de servicii integrate în comunitățile rurale - facilitarea accesului persoanelor vulnerabile la servicii de bază eficiente și de calitate” Cod PIDS/586/PO4/339395

Condiții referitoare la contract

Ofertantii sunt direct raspunzatori de calitatea produselor. In situatia in care se constata ca unul sau mai multe produse sunt neconforme, acestea vor fi înlocuite pe cheltuiala furnizorului. Nu se accepta oferte alternative.

Condiții de participare

Conform caietului de sarcini

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut . Oferta va include transportul pana la sediul autoritatii contractante, conform cerinţelor definite în cuprinsul caietului de sarcini, anexă la prezentul anunţ publicitar. In urma evaluarii tehnice se va initia achizitia in SEAP catre ofertantul cu cel mai mic pret.

Informații suplimentare

Ofertele vor fi transmise prin email la adresa cernisoara@vl.e-adm.ro. Ofertele care nu corespund conditiilor de participare nu vor fi luate in considerare. Informatii suplimentare pot fi solicitate pe adresa de email cernisoara@vl.e-adm.ro.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 3,850.20
Termen limită
03 septembrie 2026 (3 zile rămase)
Locație
Cernișoara, Vâlcea
CPV
39162110-9 - Rechizite școlare
Categorie
Renovări & Construcții
Publicată pe
31 august 2026
Număr anunț
ADV1546015
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 31 august 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.