Furnizare role hartie termosensibila/termosenzitiva pentru DGRFP-B
Autoritate contractantă: DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BUCURESTI
„Furnizare role hartie termosensibila/termosenzitiva pentru DGRFP-B” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru București, județul București, de către DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BUCURESTI. Bugetul estimat este Max: RON 6,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Furnizare 400 bucati role hartie termosenzitiva/termosensibil, hartie termica, culoare alb, dimensiuni: latime de 80 mm si lungime de 90 m (intre 1200 si 1400 bonuri).Prinderea hartiei pe tubul de plastic sa se faca fara lipici cu adeziv, asftel incat imprimanta sa nu se blocheze cand hartia ajunge la finalul benzii.Produsele vor fi insotite la livrare de certificate garantie/conformitate
Condiții referitoare la contract
Factura fiscala
Condiții de participare
Oferta trebuie sa contina: 1.Datele de identificare ale societatii (adresa, numar de înmatriculare, CUI, Cont trezorerie), precum si datele de contact ale persoanei desemnate sa se implice în relatiile cu DGRFPB, respectiv persoana imputernicita sa semneze contractul. 2.Propunerea tehnica. 3.Pretul unitar si total, exprimat în lei, fara TVA . 4.Termenul de livrare/prestare este de 7 zile de la data transmiterii comenzii ferme. 5.Perioada de valabilitate a ofertei. Operatorii economici interesati vor depune impreuna cu oferta urmatoarele documente: Declaraţie pe proprie răspundere a reprezentantului legal/împuternicit al ofertantului, prin care îşi asumă, sub sancţiunea legislaţiei în vigoare privind falsul în declaraţii ,ca societatea pe care o reprezinta nu are datorii restante cu privire la îndeplinirea obligaţiilor de plata a impozitelor, taxelor sau a contributiilor la bugetul general consolidat (buget local, buget de stat etc.) la momentul prezentarii ofertei. Declaratie privind neincadrarea in prevederile art.164, art.165 coroborat cu art.166 (2), art.167 din Legea 98/2016 privind achizitiile publice.
Criterii de atribuire
Oferta câștigătoare va fi stabilită pe baza criteriului "prețul cel mai scăzut" aplicat ofertelor declarate conforme.
Informații suplimentare
Operatorii economici interesati vor depune oferta pe adresele de email achizitii.publice.mb@anaf.ro, in atentia dnei Teodora STAN
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 6,000.00
- Termen limită
- 04 septembrie 2026 (3 zile rămase)
- Locație
- București, București
- CPV
- 30145100-8 - Role pentru mașini de calcul
- Categorie
- IT & Software
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546459
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.