Furnizare și distribuție pachet alimentar pentru preșcolarii și elevii din cadrul Școlii Gimnaziale Budeni, oraș Dolhasca, jud. Suceava
Autoritate contractantă: ORASUL DOLHASCA
„Furnizare și distribuție pachet alimentar pentru preșcolarii și elevii din cadrul Școlii Gimnaziale Budeni, oraș Dolhasca, jud. Suceava” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria HoReCa, pentru Orș. Dolhasca, județul Suceava, de către ORASUL DOLHASCA. Bugetul estimat este Max: RON 792,632.40. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
”Furnizare și distribuție pachet alimentar pentru preșcolarii și elevii din cadrul Școlii Gimnaziale Budeni, oraș Dolhasca, jud. Suceava” acordat în baza Programului național ”Masă sănătoasă” în conformitate cu adresa nr.1074 din 21.01.2026 și HCL nr. 13 din 19.03.2026.
Condiții referitoare la contract
conform contract
Condiții de participare
conform documentatiei atasate
Criterii de atribuire
cel mai bun raport calitate preț
Informații suplimentare
Informatii suplimentare se pot obtine in urma unei solicitări de clarificări pe adresa de email: achizitii.primariadolhasca@yahoo.com, relatii la telefon 0230/573272
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 792,632.40
- Termen limită
- 04 septembrie 2026 (4 zile rămase)
- Locație
- Orș. Dolhasca, Suceava
- CPV
- 55524000-9 - Servicii de catering pentru școli
- Categorie
- HoReCa
- Publicată pe
- 31 august 2026
- Număr anunț
- ADV1546125
- Tip procedură
- Anexa 2
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 31 august 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.