Furnizare Tonere
Autoritate contractantă: Administratia Bazinala de Apa Buzau Ialomita
„Furnizare Tonere” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru Buzău, județul Buzău, de către Administratia Bazinala de Apa Buzau Ialomita. Bugetul estimat este Max: RON 23,500.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Furnizare tonere
Condiții referitoare la contract
- Conform specificațiilor din tabelul anexat;
- Oferta va include toate produsele si cantitatile solicitate si va fi valabila 30 de zile.
Condiții de participare
Oferta va fi intocmita in conformitate cu cerintele din tabelul anexat anuntului publicitar.
Criterii de atribuire
Prețul cel mai scăzut rezultat pe intreg pachetul ofertat
Informații suplimentare
Alte informații se pot obține de la Administrația Națională “Apele Române”- Administrația Bazinală de Apă Buzău-Ialomița, Telefon: +40 0238 725 447, Fax: +40 0238 427 237 Persoana de contact: Șef Serviciu Achizitii: Ing. Alina-Gabriela BURHALĂ. Solicitarile de clarificari se vor transmite pe email la adresa: alina.burhala@dabi.rowater.ro
Raspunsul la eventualele solicitari de clarificari se va posta pe site-ul ABA Buzau-Ialomita, in sectiunea Achizitii Publice. - Ofertele se vor depune la adresa: mun. Buzau, str. Bucegi nr 20 bis, jud Buzau sau se vor transmite pe e-mail la adresa: alina.burhala@dabi.rowater.ro
- Oferta caștigătoare va fi depusă în catalogul electronic SEAP.
Termen limită primire oferte:
Pana la data de 08.09.2026, ora 15:00.
Termen limita primire solicitari de clarificare:
Pana la data de 04.09.2026, ora 12:00.
Termen limita raspuns clarificari:
Raspunsurile la eventualele solicitări de clarificări se vor publica pana la data de 07.09.2026, ora 13:00 pe site-ul Administrației Bazinale de Apă Buzău-Ialomița, sectiunea Achizitii Publice.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 23,500.00
- Termen limită
- 08 septembrie 2026 (7 zile rămase)
- Locație
- Buzău, Buzău
- CPV
- 30125100-2 - Cartușe de toner
- Categorie
- IT & Software
- Publicată pe
- 01 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546261
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 01 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.