Furnizarea de servicii de acces la internet
Autoritate contractantă: MUNICIPIUL ALEXANDRIA
„Furnizarea de servicii de acces la internet” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru Alexandria, județul Teleorman, de către MUNICIPIUL ALEXANDRIA. Bugetul estimat este Max: RON 17,619.60. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Furnizarea de servicii de acces la internet cu trafic national nelimitat prin intermediul a 7 cartele SIM, conform specificatiilor tehnice atasate.
Condiții referitoare la contract
Durata contractului: 24 de luni
Termen de livrare: 2 zile de la data semnarii contractului de catre ambele parti
Condiții de participare
Oferta se va transmite la adresa de e-mail ionescu.sebastian@alexandria.ro sau se va depune la registratura Autoritatii Contractante pana in data de 07.09.2026, ora 10:00. In cazul depunerii ofertei la registratura Autoritatii Contractante, se va indica adresa de e-mail pentru corespondenta (conditie obligatorie de participare)
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
Relatii suplimentare/solicitari de clarificari se pot obtine la adresa de e-mail: ionescu.sebastian@alexandria.ro
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 17,619.60
- Termen limită
- 07 septembrie 2026 (3 zile rămase)
- Locație
- Alexandria, Teleorman
- CPV
- 72400000-4 - Servicii de internet
- Categorie
- IT & Software
- Publicată pe
- 04 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546654
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.