Hrana caini junior - 120 KG
Autoritate contractantă: Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Iasi
„Hrana caini junior - 120 KG” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria HoReCa, pentru Iași, județul Iași, de către Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Iasi. Bugetul estimat este Max: RON 1,729.73. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Hrana caini junior - 120 KG.
Condiții referitoare la contract
Valabilitatea produselor: termenul de valabilitate trebuie sa fie de cel putin 1 an. Conditii de livrare: livrarea se va face la I.T.P.F. Iasi, str. George Cosbuc, nr. 3-5, mun. Iasi, fara costuri suplimentare. In cazul in care ofertantul castigator nu respecta termenul de livrare, 3 zile de la comanda, autoritatea contractanta isi rezerva dreptul de a respinge oferta ca fiind inacceptabila sau dupa caz, de a anula comanda.
Condiții de participare
Hrană câini juniori - 180 Kg. OFERTA VA FI INSOTITA DE POZA PRODUSULUI OFERTAT, DECLARATIE DE CONFORMITATE DE LA PRODUCATOR SI DE FISA TEHNICA DIN CARE SA REZULTE CA ACESTA INDEPLINESTE CARACTERISTICILE SOLICITATE, DETALIATE IN SPECIFICATIA TEHNICA ATASATA. NERESPECTAREA SPECIFICATILOR CAIETULUI DE SARCINI, REPECTIV LIPSA BULETIN DE ANALIZA CU PARAMETRI SPECIFICATI DUCE LA DESCALIFICAREA OFERTELOR.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut, transportul inclus in pret.
Informații suplimentare
Relatii suplimentare - Compartiment Intendenta - 0232 460127.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 1,729.73
- Termen limită
- 04 septembrie 2026 (1 zi rămasă)
- Locație
- Iași, Iași
- CPV
- 15713000-9 - Hrană pentru animale de companie
- Categorie
- HoReCa
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546558
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.