imprimanta
Autoritate contractantă: Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Chimico Farmaceutica-I.C.C.F. Bucuresti
„imprimanta” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru București, județul București, de către Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Chimico Farmaceutica-I.C.C.F. Bucuresti. Bugetul estimat este Max: RON 2,400.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Imprimanta laser color , 1200 dpi
DNI A4, 33 ppm, Imprimare Duplex, Conectivitate USB, Wireless, 4800 x 1200 dpi - 1 buc
Condiții de participare
Livrare si instalare inclusa in pret, la sediul Beneficiarului in termen de 10 zile de la data achizitiei. Plata cu OP in termen de 30 de zile de la instalare.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 2,400.00
- Termen limită
- 04 septembrie 2026 (3 zile rămase)
- Locație
- București, București
- CPV
- 30232110-8 - Imprimante laser
- Categorie
- IT & Software
- Publicată pe
- 01 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546221
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 01 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.