INCHEIERE ACORD CADRU DE PRESTARI SERVICII MEDICALE PENTRU O PERIOADA DE 12 LUNI-ASISTENT MEDICAL FARMACIE
Autoritate contractantă: Penitenciar Spital Bucuresti Jilava
„INCHEIERE ACORD CADRU DE PRESTARI SERVICII MEDICALE PENTRU O PERIOADA DE 12 LUNI-ASISTENT MEDICAL FARMACIE” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Contabilitate & Juridic, pentru București, județul București, de către Penitenciar Spital Bucuresti Jilava. Bugetul estimat este Max: RON 114,816.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
ACORD CADRU DE PRESTARII SERVICII MEDICALE PENTRU O PERIOADA DE 12 LUNI CU UN ASISTENT MEDICAL FARMACIE, VALOAREA ESTIMATA 52 LEI/ORA RESPECTIV 9568,00 LEI/LUNA PENTRU UN PROGRAM DE LUCRU AVAND MAXIM 184 ORE/LUNA, VALOAREA ESTIMATA A ACORDULUI CADRU PENTRU 12 LUNI ESTE 114.816,00 LEI.
Condiții referitoare la contract
ACORD CADRU PENTRU 12 LUNI PRIVIND PRESTAREA SERVICIULUI DE ASISTENT MEDICAL FARMACIE.
Condiții de participare
OFERTELE SE VOR DEPUNE LA SEDIUL UNITATII PENITENCIAR SPITAL BUCURESTI JILAVA SAU PE ADRESA DE E-MAIL: psbachizitii@anp.gov.ro PANA LA DATA DE 04.09.2026 ORA 09:00.
Criterii de atribuire
CEL MAI BUN RAPORT CALITATE-PRET
Informații suplimentare
Pentru informatii suplimentare desemnam ca persoana de contact pe domnisoara Andreea POPONEA telefon 021 457.01.81 .int 252 fax: 457.01.54. e-mail:psbachizitii@anp.gov.ro
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 114,816.00
- Termen limită
- 04 septembrie 2026 (2 zile rămase)
- Locație
- București, București
- CPV
- 79625000-1 - Servicii de asigurare de personal medical
- Categorie
- Contabilitate & Juridic
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546411
- Tip procedură
- Anexa 2
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
Contabilitate & Juridic în București
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.