BizzLink
Se încarcă...

Inchiriere toalete ecologice 01454

Autoritate contractantă: Unitatea Militara 01454 Buzau

„Inchiriere toalete ecologice 01454” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Buzău, județul Buzău, de către Unitatea Militara 01454 Buzau. Bugetul estimat este Max: RON 200,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 03 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Unitatea Militara 01454 cu sediul in Buzau , realizeaza un studiu de piata in vederea achiziționării următorului serviciu : - Serviciului de inchiriere și igienizare toalete ecologice cu lavoar inclus = 4 bucati - Perioada de închiriere 07.09 – 30.11.2026 -(84 zile )Locația SediulmUM 01454 Buzau, Calea Eroilor nr. 1-3, cu vidanjare si igienizare: luni, miercuri, vineri din fiecare saptamana.

Condiții referitoare la contract

Plata se va face pe baza facturii in original, prin virament, in cont deschis la TREZORERIA STATULUI dupa receptia serviciului in termenul legal. Termen de executare – începând cu data de 07.09.2026.

Condiții de participare

Oferta va contine obligatoriu informatii despre societate, persoana de contact, termenul de executare , oferta financiara. Se vor lua in calcul ofertele transmise prin email la adresa relatii.publice01454@forter.ro si lazaroiu.petrica@forter.ro până la data de 03.09.2026. Valabilitatea ofertei trebuie sa fie de minim 30 zile de la data transmiterii.

Criterii de atribuire

Achizitia se realizeaza in conformitate cu legea 98/2016 prin ACHIZITIE DIRECTA, iar criteriul de atribuire va fi pretul cel mai scazut, raportat la calitate, origine si termenul de executare. Pretul va cuprinde inclusiv transportul. Ofertele transmise dupa data si ora limita de transmitere nu vor fi evaluate .

Informații suplimentare

Prezenta nu constituie un angajament de cumparare din partea noastra decat dupa transmiterea comenzii ferme. Inaintarea ofertei pe adresa de mail specificata, implica acceptarea tuturor conditiilor de mai sus, in cazul achizitionarii serviciului , aceasta se va face prin achizitie directa, ofertantul fiind obligat sa cunoasca toate detaliile legate de aceasta achizitie. Achizitia nu se efectuează prin procedura de achizitie . Executarea serviciului se va face in baza comenzii pe SEAP. Programul de lucru este 09.00-15.00 in zilele lucratoare. Informatii suplimentare la telefon 0238/725910 int. 220

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 200,000.00
Termen limită
03 septembrie 2026 (2 zile rămase)
Locație
Buzău, Buzău
CPV
45215500-2 - Toalete publice
Categorie
Renovări & Construcții
Publicată pe
01 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546193
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Servicii
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 01 septembrie 2026

Renovări & Construcții în Buzău

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.