BizzLink
Se încarcă...

Ingrasaminte toamnă-primavară Complex Ghencea

Autoritate contractantă: UNITATEA MILITARA 02301

„Ingrasaminte toamnă-primavară Complex Ghencea” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Altele, pentru Sector 6, județul București, de către UNITATEA MILITARA 02301. Bugetul estimat este Max: RON 10,640.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 09 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Ingrasaminte toamnă-primavară NPK 15.05.20,- 800 KG, Ingrasamantul compus HPK ca ingrasamant compus larg acceptat si aplicat, integrează principalele 3 elemente de azot, fosfor si potasiu. Tip: ingrasamant compus general solubil in apă. Tip de lansare: Rapidă. Oligoelemente:Zn,Fe,B,Mn,Cu,Mo.Culoare:albastr, verde,roz,galben,alb, gri.Material de ambalare:pungi de PE sau PP. Marcă comercială:personalizare. Aspect: granulat 2-4mm. Azot total (N):15%. Fosfor disponibil (P2O5): 5%. Potasiu:(K2O):20%. S 4%

Condiții referitoare la contract

Plata in termen de 30 de zile de la primirea produselor si primirea facturii , in cont prin trezorerie. Livrarea gratuit la Bvld Ghencea Nr 45, Sector 6, Bucuresti, in termen de5 zile calendaristice de la primirea comenzii. Produsele vor fi livrate cu documente de cunoastere, de calitate si garantie, certificate /omologate/agreare, dupa caz conform legislatiei valabile in Romania, redactate si traduse in limba romana.

Condiții de participare

Certificat constatator emis de ONRC . Propunere tehnica Propunere financiara

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut/oferta care indeplineste conditiile de participare.

Informații suplimentare

Formularele de oferta se vor trimite prin e-mail la adresa de achizitii.publice@csasteaua.ro. Ofertele transmise dupa ora si data limita de primire a ofertelor nu se vor lua in calcul.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 10,640.00
Termen limită
09 septembrie 2026 (7 zile rămase)
Locație
Sector 6, București
CPV
24440000-0 - Diverse tipuri de îngrășăminte
Categorie
Altele
Publicată pe
02 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546354
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 02 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.