BizzLink
Se încarcă...

Înlocuire uși de garaj la Detașamentul de Pompieri Gheorgheni

Autoritate contractantă: Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta ,,Oltul" al judetului Harghita

„Înlocuire uși de garaj la Detașamentul de Pompieri Gheorgheni” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru județul Harghita, de către Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta ,,Oltul" al judetului Harghita. Bugetul estimat este Max: RON 70,247.93. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 11 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Înlocuire uși de garaj la Detașamentul de Pompieri Gheorgheni conform ANEXEI Nr.1 la prezentul Anunț de publicitate(caiet de sarcini) si fisei tehnice,

Condiții referitoare la contract

Prestarea serviciului se va efectua la Detașamentul de Pompieri din Municipiul Gheorgheni și va fi însoțit de factură fiscală, deviz de reparație, certificat de garanție și calitate.. Termen maxim de prestare : 31.10.2026.
Neîndeplinirea culpabilă a obligațiilor în termenele stabilite, atât de către ofertant cât și de către autoritatea contractantă, generează dobânzi/penalități de 0,01% pentru fiecare zi de întârziere în beneficiul celeilalte părți, fără îndeplinirea vreunei formalități, cu excepția situației în care autorității contractante nu îi sunt asigurate fondurile necesare de la bugetul de stat. Termenul de încetare a obligațiilor: la expirarea termenului de garanție oferit serviciului.

Condiții de participare

Serviciul va fi prestat în totalitate, nu pe loturi. Intenția de ofertare se va face prin completarea de către operatorul economic a ANEXEI Nr.1 la prezentul Anunț de publicitate, conform cerințelor descrise în aceasta si fisei tehnice, după care va fi transmisă la adresa de e-mail achizitii@isuhr.igsu.ro, pentru a putea fi identificată în sistemul electronic de achiziții, până cel târziu la data limită de depunere a ofertelor, 11.09.2026, ora 14:00. Încadrarea în valoarea estimată va fi obligatorie.

Criterii de atribuire

Prețul cel mai scăzut.

Informații suplimentare

Ofertantul declarat câștigător va avea obligația de a încărca oferta în SEAP (catalogul electronic), în cel mult 24 de ore de la transmiterea comunicării rezultatului (se va informa doar ofertantul câștigător).

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 70,247.93
Termen limită
11 septembrie 2026 (9 zile rămase)
Locație
Harghita
CPV
44221240-9 - Uși de garaj
Categorie
Renovări & Construcții
Publicată pe
02 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546350
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Servicii
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 02 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.