Kit complet gard electric - 5 buc; Izolator - 600 buc
Autoritate contractantă: SPEEH HIDROELECTRICA SA
„Kit complet gard electric - 5 buc; Izolator - 600 buc” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Transport & Mutări, pentru Sector 1, județul București, de către SPEEH HIDROELECTRICA SA. Bugetul estimat este Max: RON 6,252.80. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Achizitionarea Kit complet gard electric - 5 buc si Izolator - 600 buc conform specificatii tehnice atasate cu livrare la punctul de lucru al achizitorului cu cheltuieli de transport incluse in pret.
Condiții referitoare la contract
Termen de livrare a produselor: 60 zile de la data comenzii. Conditii de livrare (INCOTERMS 2020): DDP destinatie finala - Sibiu, str.Rahovei, nr.45, jud.Sibiu conform specificatii atasate. Contravaloarea transportului intra in valoarea produselor. Plata produselor livrate se va face cu OP în termen de 30 zile. Penalitati: 0,05% pe zi deîntârziere calculată la valoarea obligației neîndeplinite până la îndeplinirea efectivă a obligațiilor, dar nu mai mult decât această valoare. Produsele vor fi insotite de: aviz de insotire, certificat de garantie, declaratie de conformitate/certificat de calitate.
Condiții de participare
Valabilitatea ofertei: 30 zile. Oferta semnata si scanata va fi transmisă până la data de 04.09.2026, ora 11.00 pe e-mail: claudiu.vecerdea@hidroelectrica.ro. Oferta va cuprinde toate produsele, toata cantitatea fiecarui produs, pretul unitar al produselor, in lei, fara TVA si valoarea totala cuprinzand toate costurile inclusiv cu livrarea produselor la destinatia finala. Nu se accepta oferte incomplete. Ofertele ale caror pret total depaseste valoarea estimata prevazuta in prezentul anunt vor fi respinse. Vor fi prezentate specificatiile tehnice ale produselor oferite, producatorul, marca, tipul, modul de amabalare, dupa caz, conform cerintelor din specificatiile tehnice atasate anuntului publicitar.
Criterii de atribuire
Preţul total cel mai scăzut, fara a depasi valorea estimata, in conditiile respectarii cerintelor minimale din specificatiile tehnice atasate si respectarii prevederilor din prezentul anunt publicitar.
Informații suplimentare
Fiind o prospectare de piata, achizitorul are deplină libertate în selectarea ofertantului câştigător, fără a fi obligat să anunte acest lucru celorlalţi ofertanţi. Prezentei achiziţii nu îi sunt aplicabile prevederile privind solutionarea contestaţiilor de către CNSC, achiziţia directă nefiind o procedură propriu-zisa. Furnizorului selectat i se va lansa comandă comercială.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 6,252.80
- Termen limită
- 04 septembrie 2026 (4 zile rămase)
- Locație
- Sector 1, București
- CPV
- 34928220-6 - Elemente pentru garduri
- Categorie
- Transport & Mutări
- Publicată pe
- 01 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546138
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 01 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.