Lant motofierăstrău
Autoritate contractantă: Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Avram Iancu al judetului Cluj
„Lant motofierăstrău” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru județul Cluj, de către Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Avram Iancu al judetului Cluj. Bugetul estimat este Max: RON 267.77. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Lant motofierăstrău 24”, 60 cm, 42 dinți, pas 3/8, canal 1,5mm - 2 buc.
Condiții referitoare la contract
Livrare gratuită la sediul I.S.U. Cluj, B-dul 21 Decembrie 1989 nr. 71, în zilele lucrătoare, în intervalul orar 8-16, în termen de 5 zile de la comanda transmisă în SEAP. Operatorii economici au obligația să emită facturi electronice și să le transmită prin sistemul național privind factura electronică (e-Factura).
Condiții de participare
Oferta va fi exprimata în lei, făra TVA, termenul de valabilitate al ofertei fiind de 30 de zile. Oferta va cuprinde toate produsele menționate în anunț.
Oferta se va transmite la adresa de email: achizitii.isucj@gmail.com .
Criterii de atribuire
prețul cel mai scăzut
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 267.77
- Termen limită
- 04 septembrie 2026 (2 zile rămase)
- Locație
- Cluj
- CPV
- 42675100-9 - Piese pentru ferăstraie cu lanț
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546304
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.