Laptop-uri
Autoritate contractantă: Universitatea din Bucuresti
„Laptop-uri” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru București, județul București, de către Universitatea din Bucuresti. Bugetul estimat este Max: RON 15,300.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
conform specificatiilor tehnice
Condiții referitoare la contract
plata in cont de trezorerie in termen de 30 de zile de la primirea facturii fiscale
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
Ofertele se transmit la adresa de e-mail raluca.ferhat@achizitii.unibuc.ro va rog sa mentionati numarul ADV in titlul mail-ului
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 15,300.00
- Termen limită
- 08 septembrie 2026 (8 zile rămase)
- Locație
- București, București
- CPV
- 30213100-6 - Computere portabile
- Categorie
- IT & Software
- Publicată pe
- 01 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546236
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 01 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.