LAVETE DIN BUMBAC - 4000 BUCATI
Autoritate contractantă: TERMOFICARE CONSTANTA SRL
„LAVETE DIN BUMBAC - 4000 BUCATI” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Altele, pentru Constanța, județul Constanța, de către TERMOFICARE CONSTANTA SRL. Bugetul estimat este Max: RON 6,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 06 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
TERMOFICARE CONSTANTA S.R.L., în calitate de entitate contractantă, în conformitate cu prevederile art.12, alin. 4) din Legea nr. 99/2016 privind achizițiile sectoriale și ale capitolului III, Secțiunea 1 din H.G. nr.394/2016 pentru aprobarea normelor de aplicare a prevederilor referitoare la atribuirea contractului sectorial/acordului cadru, achiziționează prin achiziție directă Lavete din bumbac – 4000 bucăți, cod CPV: 19210000-1.
Condiții referitoare la contract
Cei interesați pot obține informații suplimentare prin descărcarea fișierului atașat prezentului anunț, fișier ce conține solicitarea de ofertă de preț și fișa tehnică a produsului.
Condiții de participare
Vă rugăm să transmiteți până la data de 06.09.2026, ora 14:00, oferta dumneavoastră de preț, la fax. Nr:+40241.616.937, +40341.461.234, pe adresa de e-mail: office@termoficare-constanta.ro (oferta trebuie să fie semnată, eventual ștampilată și scanată) sau la sediul societății, situat pe Str. Badea Cârțan Nr. 14A, în atenția Compartimentului Planificare Achiziții, Aprovizionare și Investiții.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scăzut
Informații suplimentare
Persoană de contact: dna. Sevinci Sali, tel: 0799.401.562.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 6,000.00
- Termen limită
- 06 septembrie 2026 (5 zile rămase)
- Locație
- Constanța, Constanța
- CPV
- 19210000-1 - Țesături
- Categorie
- Altele
- Publicată pe
- 01 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546256
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 01 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.