BizzLink
Se încarcă...

Lemn de foc

Autoritate contractantă: Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Lt.col. Dumitru Petrescu

„Lemn de foc” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Grădinărit & Spații Verzi, pentru Târgu Jiu, județul Gorj, de către Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Lt.col. Dumitru Petrescu. Bugetul estimat este Max: RON 44,850.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Lemn de foc, esenta tare (fag, gorun/stejar), fasonat la aproximativ 40 cm lungime, provenit din bustean cu diametrul minim 20cm, despicat (nu resturi din prelucrarea cherestelei), paletizat, fara goluri in palet, receptionat la sediul achizitorului - 69mc, la Statia de Pompieri Novaci.

Condiții referitoare la contract

Conform modelului atasat. Livrarea se va face pana la data de 21.09.2026.

Condiții de participare

Ofertele se vor trimite pe e-mail. Nu vor fi luate in calcul ofertele incomplete, care nu respecta intocmai cerintele de mai sus, sau care sunt trimise dupa termenul limita stabilit. Autoritatea contractanta nu are obligatia de a face comunicari privind ofertantul castigator, acesta putandu-se verifica ulterior in SEAP. Autoritatea contractanta poate face modificari de cantitati, in vederea incadrarii in fondurile alocate, fara a afecta concurenta. Prezentul anunt nu constituie obligatie din partea autoritatii contractante de a face achizitia.

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 44,850.00
Termen limită
04 septembrie 2026 (3 zile rămase)
Locație
Târgu Jiu, Gorj
CPV
03413000-8 - Lemn de foc
Categorie
Grădinărit & Spații Verzi
Publicată pe
01 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546144
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 01 septembrie 2026

Grădinărit & Spații Verzi în Târgu Jiu

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.