Lemne de foc necesare incalzirii sediilor de politie apartinand IPJ Cluj pentru sezonul rece 2026-2027
Autoritate contractantă: INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN CLUJ
„Lemne de foc necesare incalzirii sediilor de politie apartinand IPJ Cluj pentru sezonul rece 2026-2027” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Grădinărit & Spații Verzi, pentru județul Cluj, de către INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN CLUJ. Bugetul estimat este Max: RON 243,243.24. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Lemne de foc necesare incalzirii sediilor de politie apartinand IPJ Cluj pentru sezonul rece 2026-2027, conform caiet de sarcini anexat.
Condiții referitoare la contract
Conform caiet de sarcini anexat
Condiții de participare
Conform caiet de sarcini anexat
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut in conditiile respectarii cerintelor caietului de sarcini si anexelor nr. 1 si nr, 2
Informații suplimentare
Oferta se va transmite autorității contractante la adresa de e-mail: maria.tutui@cj.politiaromana.ro, până la data de 07.09.2025, ora 23.59, facând referire la numărul ADV al anunțului publicat în SEAP. Ofertele primite după data și ora specificată sau pe alte adrese de e-mail nu vor fi luate în considerare. Rezultatul achiziției va putea fi vizualizat în SEAP la secțiunea Cumpărări directe cu referire la numărul ADV al anunțului.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 243,243.24
- Termen limită
- 07 septembrie 2026 (6 zile rămase)
- Locație
- Cluj
- CPV
- 03413000-8 - Lemn de foc
- Categorie
- Grădinărit & Spații Verzi
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546295
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.