Lenjerii de pat, pilote si perne
Autoritate contractantă: Centrul de Perfectionare a Pregatirii Cadrelor Jandarmi Gheorgheni
„Lenjerii de pat, pilote si perne” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Gheorgheni, județul Harghita, de către Centrul de Perfectionare a Pregatirii Cadrelor Jandarmi Gheorgheni. Bugetul estimat este Max: RON 33,057.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Unitatea Militara 0721 cu sediul in Loc. Gheorgheni , realizează un studiu de piață in vederea achiziționării de lenjerii de pat, pilote si perne conform documentului atașat in secțiunea caiet de sarcini
Condiții referitoare la contract
Achiziția se realizează in conformitate cu legea 98/2016 prin ACHIZITIE DIRECTA, iar criteriul de atribuire va fi prețul cel mai scăzut.
Ofertele transmise după data si ora limita de transmitere nu vor fi evaluate . Ofertele care nu îndeplinesc caracteristicile tehnice solicitate de autoritatea contractanta, nu vor fi admise.
Plata se va face in contul de Trezorerie in termen de 30 de zile de la receptia cantitativa si calitativa.
Condiții de participare
Oferta va conține obligatoriu informații despre Ofertant, persoana de contact, termenul de livrare, oferta financiara. Se vor lua in calcul ofertele transmise prin email la adresa achizitii@jandarmeriagheorgheni.ro, in termenul limita stabilit de 08.09.2026 orele 15:00. Valabilitatea ofertei trebuie sa fie de minim 30 zile de la data depunerii si va fi exprimata in RON fara TVA.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut aplicat ofertelor admisibile
Informații suplimentare
Prezenta nu constituie un angajament de cumpărare din partea noastră decât după transmiterea comenzii ferme, iar cantitatile comandate vor fi in limita fondurilor bugetare aprobate.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 33,057.00
- Termen limită
- 08 septembrie 2026 (6 zile rămase)
- Locație
- Gheorgheni, Harghita
- CPV
- 39512000-4 - Lenjerie de pat
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546405
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.