Licențe acces la servicii de inteligență artificială peste Microsoft 365 -12 luni și Licențe acces la servicii pentru model de linbaj mare -12 luni
Autoritate contractantă: Universitatea din Bucuresti
„Licențe acces la servicii de inteligență artificială peste Microsoft 365 -12 luni și Licențe acces la servicii pentru model de linbaj mare -12 luni” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru București, județul București, de către Universitatea din Bucuresti. Bugetul estimat este Max: RON 193,750.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 11 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Lot 1 Licențe acces la servicii de inteligență artificială peste Microsoft 365 -12 luni - valoare estimată 154.000,00 lei fără TVA
Lot 2 Licențe acces la servicii pentru model de linbaj mare -12 luni - - valoare estimată 39.750,00 lei fără TVA
Ofertele se pot depune pe unu sau mai multe loturi.
Condiții referitoare la contract
Conform documentului atașat. Garanție de bună execuție 5% din valoarea contractului fără TVA.
Condiții de participare
Conform documentului atașat.
Ofertele se pot depun în lei. Odată cu oferta se va depune DECLARAŢIA privind evitarea conflictului de interese ( art. 59 si 60 din Legea 98/2016) din atașament (Formular nr 1). și declarația pe propria răspundere prin care se confirmă că: membrii entității (cu funcții de conducere sau de execuție și/sau deținători de părți sociale – inclusiv asociați sau subcontractanți) nu sunt salariați ai Universității din București și nu au relații de rudenie sau afinitate până la gradul al II-lea inclusiv cu angajați ai Universității din București (Formular nr 2). Ofertele se transmit prin e-mail, la adresa de poștă electronică: nicoleta.trifu@achizitii.unibuc.ro
Criterii de atribuire
Prețul cel mai scăzut.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 193,750.00
- Termen limită
- 11 septembrie 2026 (9 zile rămase)
- Locație
- București, București
- CPV
- 48771000-3 - Pachete software utilitare generale
- Categorie
- IT & Software
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546628
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.