Licențe Microsoft 365 Copilot, tip abonament lunar (add-on) pe o perioadă determinată de 12 luni, respectiv 01.10.2026-30.09.2027
Autoritate contractantă: Autoritatea de Supraveghere Financiara
„Licențe Microsoft 365 Copilot, tip abonament lunar (add-on) pe o perioadă determinată de 12 luni, respectiv 01.10.2026-30.09.2027” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru Sector 5, județul București, de către Autoritatea de Supraveghere Financiara. Bugetul estimat este Max: RON 113,302.80. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Licențe Microsoft 365 Copilot, tip abonament lunar (add-on) pe o perioadă determinată de 12 luni, respectiv 01.10.2026-30.09.2027-reînnoire.
Licențele sunt acordate per utilizator si vor fi utilizate exclusiv în corelare cu licentele Microsoft 365 eligibile deja existente. Licentele trebuie sa se poata adauga in tenantul ASF peste licentele existente. Licențele Microsoft folosite pentru utilizatori sunt: • Office 365 E1 • Enterprise Mobility + Security E3 Se solicită exclusiv livrarea/furnizarea licențelor aferente celor 65 de utilizatori.
Condiții referitoare la contract
Nu se va incheia contract. Licențele se vor activa in baza notei de comanda care va fi transmisă către ofertantul declarat castigator. Nu se efectueaza plati in avans. Plata se realizeaza in cont de Trezorerie
Condiții de participare
Autorizare de la producătorul Microsoft pentru comercializalizarea acestor licențe.
Criterii de atribuire
Oferta cea mai avantajoasa in ceea ce priveste pretul cel mai scazut. Oferta de pret va contine atat pretul unitar /lei /luna fără TVA, cat si pretul total (pentru cele 65 licente) aferente perioadei 01.10.2026-30.09.2027
Valabilitate oferta-45 zile (se va specifica în cadrul ofertei termenul de valabilitate)
Informații suplimentare
Licențierea ASF este de tip Enterprise Agreement
Oferta semnata și datată se transmite pe adresa de e-mail geta.tudor@asfromania.ro pană la data si ora limita prevazute in anunt.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 113,302.80
- Termen limită
- 08 septembrie 2026 (6 zile rămase)
- Locație
- Sector 5, București
- CPV
- 48219300-9 - Pachete software de administrare
- Categorie
- IT & Software
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546543
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.