BizzLink
Se încarcă...

Lubrifianti pentru autovehicule

Autoritate contractantă: INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN CLUJ

„Lubrifianti pentru autovehicule” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Energie & Apă, pentru județul Cluj, de către INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN CLUJ. Bugetul estimat este Max: RON 2,218.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Lubrifianti pentru autovehicule, conform solicitarii de oferte atasate

Condiții referitoare la contract

Conform solicitarii de oferte atasate

Condiții de participare

Conform solicitarii de oferte atasate

Criterii de atribuire

Prețul cel mai scăzut/pachet de produse

Informații suplimentare

Oferta se va transmite autorității contractante la adresa de e-mail: maria.tutui@cj.politiaromana.ro, până la data de 07.09.2026, ora 23.59, facând referire la numărul ADV al anunțului publicat în SEAP. Ofertele primite după data și ora specificată sau pe alte adrese de e-mail nu vor fi luate în considerare. Rezultatul achiziției va putea fi vizualizat în SEAP la secțiunea Cumpărări directe cu referire la numărul ADV al anunțului.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 2,218.00
Termen limită
07 septembrie 2026 (4 zile rămase)
Locație
Cluj
CPV
09211000-1 - Uleiuri lubrifiante și agenți lubrifianți
Categorie
Energie & Apă
Publicată pe
04 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546668
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 04 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.